Білогорлий капуцин

Так склалося в старі часи, що саме капуцинів вибирали собі в супутники шарманщики і бродячі музиканти. Швидше за все, їх привертала весела вдача і кмітливість цих невеликих симпатичних мавпочок, що населяють тропічні ліси Центральної і Південної Америки.

У себе на батьківщині звичайні, або білогорлі, капуцини займають найвищі поверхи в густих кронах тропічних дерев. Перелітаючи з гілки на гілку в пошуках фруктів, насіння і горіхів, вони виконують всілякі сальто з легкістю повітряних гімнастів, а допомагає їм у цьому довгий чіпкий хвіст, яким вони хапаються за будь-що, навіть найтонші гілочки. Єдине, що не може собі дозволити капуцин – це повиснути на хвості, який просто не витримає ваги свого власника.

Власників яскравої зовнішності, що запам’ятовується, білогорлих капуцинів можна упізнати за рожевою мордочкою, обрамленою густою кремовою чи білою шерстю, шапочці з чорного волосся на голові і світлим плечам. Ці мавпочки дуже рухливі, легкі, і важать лише біля чотирьох кілограмів.

Білогорлі капуцини – винахідливі і розумні тварини, що уміють робити висновки з власного досвіду. Розбити горіх каменем або очистити слиз із жаби корою дерева – для них цілком звична справа. Капуцини знають і широко використовують цілющі властивості рослин, при необхідності натираючи ними шерсть.

Ці мавпочки дуже товариські і доброзичливі, вони піклуються і захищають кожного члена своєї групи, що складається зазвичай з 30-40 тварин.

За допомогою різноманітних звуків і міміки вони попереджають один одного про небезпеку, виражають любов і діляться корисною інформацією.

Наступний пост

Капуцин. Більш докладно

Капуцини – рід найбільш тямущих мавп, що зустрічаються в Південній і Центральній Америці. Невеликого зросту ... Читати далі