Щоб рік не розчарував

Минає 2019-й рік, гряде 2020-й. Багато експертів (чи «експертів»? – загалом, час покаже) стверджують, що наступний рік буде не простим. Втім, не уточнюють, не простим у порівнянні з чим? Певно, вони самі точно не знають. Проте мова зараз не про це. А хотілося поговорити про сподівання.

Так вже повелося, що люди очікують від нового року чогось хорошого, доброго. Що в новому році будуть вирішені всі застарілі проблеми, а нові, неочікувані оминуть стороною. У цілому, це хороше сподівання, от тільки чи здійсниться воно? Хтозна, але хочеться вірити в краще…

Проте є один спосіб, який, звичайно, лише в певній мірі, проте все ж таки допоможе зробити наступний рік трішечки кращим. Щоб задіяти його, втілити в життя, треба просто пригадати, що доброго було в році, що минає. Без сумніву, у ньому було багато світлих моментів: головне тут, бажання їх пригадати.

Навіщо це робити? Просто ми так сильно вдивляємося в майбутнє, так багато очікуємо від нього, що просто забуваємося про життя, яке проходить повз нас. І щоб виробити звичку помічати його світлі сторони (темні самі про себе нагадають), варто розпочати запам’ятовувати добрі моменти, які сталися з нами нещодавно, протягом року. А там, з часом, ви навчитеся знаходити світлі сторони у своєму «сірому», буденному житті.

Хоча сірим воно може лише здається? Можливо, у ньому багато яскравих, різнобарвних сторін? Хтозна. Треба поглянути.

З любов’ю, редакція сайту

Попередній пост

Подарунок для Миколая

Текст: Свято Святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, у ніч ... Читати далі

Наступний пост

Погана звичка

У стресовій ситуацій багато людей логічно не думають, а діють за звичними шаблонами. Хоча багато ... Читати далі