Делікатна стать

Неправильне розуміння статевости може породити труднощі, марні сподівання або, навіть, стати причиною життєвих трагедій.

Сучасна культура перетворила статевість людини на дешеву розвагу, предмет комерції й легкої наживи, що базується на пробудженні й урухомленні найнижчих людських інстинктів. Торгаші займаються брудним бізнесом, не зважаючи на людську кривду й навіть численні смертельні, у буквальному розумінні цього слова, жертви.

 

Зазвичай, ми уникаємо слова “секс”, бо воно часто викликає негативні асоціації й пробуджує нездорові емоції. Тож я волію послуговуватися словом “стать” (лат. sexus), яке не породжує неморальних, нерідко вульгарних асоціацій і образів. Однак сучасна культура проголошує культ сексу.

Перемога матерії?

Культ сексу тісно переплетений з культом матерії, а також бажанням споживати, тобто гедонізмом. При цьому прихильники таких поглядів фактично заперечують існування духовної дійсности. Для багатьох людей мають значення й існують в їхній свідомості лише ті речі, якими вони володіють, і ті приємності, котрих вони зазнають. Визнання такої шкали цінностей, передусім, проявляється у сфері статевости. Чому?

По-перше, тому, що статевість – це сфера, яка споконвіку (й цілком слушно) асоціюється з любов’ю, за котрою – свідомо або ні – тужать і якої прагнуть усі люди. По-друге, маючи справу зі статевістю, дуже легко пробудити сильні емоції, бо зі статевою активністю пов’язаний легкий доступ до великої приємности (яка в чоловіків є автоматичною, майже на замовлення). По-третє, у всіх людей, а в незрілих осіб особливо, внаслідок первинної психічної дезінтеграції (маю тут на увазі внутрішній розлад, роздвоєння особистости як наслідок первородного гріха) виникають певні труднощі, коли намагаються запанувати над цією сферою. Одні клопоти виникають у дівчат і жінок, інші – у хлопців і чоловіків. Та якщо узагальнити, то дівчата, в основному, мають проблеми з почуттями й уявою, а хлопці – з динамічною реакцією організму на збудники, особливо зорові.

Псує дівчаток

І що ж робить нинішня культура? Натомість, аби вирішувати проблеми, які, передусім, є в підлітковому віці, вона педантично й професійно сприяє цим проблемам поширюватися. Від цього нерідко руйнуються життя дівчинки чи хлопця вже у віці 12-14 років. Уява дівчат, зокрема, зазнає впливу таких збудників, як, наприклад, різноманітні конкурси (з привабливими нагородами) під назвою “Мій перший раз”. При цьому організатори чітко наголошують, що розповідь не обов’язково має бути правдивою, її можна просто вигадати.

Мало того, що невинна дівчинка після цього починає передчасно думати про співжиття, та ще й дуже конкретно, з собою в головній ролі, й розмірковує про це патологічно – адже хоче отримати нагороду. Напише такі речі, що працівники редакції лише очі з дива повитріщають. А вона зробить це лише для забави. Бідолашна не знає, що жертвою цієї, на перший погляд, невинної розваги стає вона сама. Адже в неї формується хвора й нездатна до справжньої любови уява. Мозок є найважливішим сексуальним органом людини. Якщо засмітимо мозок, цей своєрідний командний пункт, то в подальшому не зможемо нормально функціонувати.

…і хлопців

Для хлопців не організовують конкурсів, не створюють для них у журналах куточків відповідей на любовні листи й не кажуть їм читати еротичну писанину. Хлопець усе сприймає візуально.

Отож йому показують зображення. Його не вмовляють дивитися брутальну порнографію, а знову ж таки підступно й навмисне, з прихованою метою переконують (треба визнати – професійно) трохи пооглядати фотографії роздягнутих жінок. “Усі справжні чоловіки роблять це. Ти не можеш бути іншим, ненормальним. Спробуй, пооглядай, побачиш, які приємні відчуття виникнуть у тебе”. Відчута приємність начебто має бути вагомим аргументом, що те, що робить хлопець, є нормальним, природним і добрим. Ні, не лише добрим! Це шлях до щастя!

Дуже багато хлопців потрапили в цю пастку…

Попередній пост

Півень чи курка?

Надмірно турботливі жінки, занадто опікуючись своїми чоловіками, не дають їм змоги зростати й позбавляють їх ... Читати далі

Наступний пост

Еротика й порнографія

Фахівці порнобізнесу переконують нас, що еротика не має нічого спільного з розпустою. Як зреагує молодий ... Читати далі