Дитинча гамадрила з Оклендського зоопарку

Оклендський зоопарк, що в Новій Зеландії, святкує нове поповнення в сім’ї гамадрилів. Матір’ю дитинчати стала самка по кличці Мока. Новонародженому малюкові вже дали ім’я Муса.

Муса перше дитинча в Мока, але, незважаючи на свою недосвідченість, вона прекрасно піклується про свого первістка. У догляданні за малюком їй допомагають інші члени її сім’ї. Зараз у сімействі гамадрилів Оклендського зоопарку налічується 17 тварин.

– За маленьким Мусою наглядають його тіточки і дядечки. Так вже заведено в гамадрилів. Тому Моці набагато легше доглядати свого первістка, – розповідає Андреа Дугал, зоолог і менеджер Оклендського зоопарку.

Співробітники зоопарку намагаються всіляко урізноманітнити життя гамадрилів, постійно покращуючи інтерактивне середовище їх проживання. Їх добре і різноманітно годують, влаштовують для них різні розваги.

Про те, що гамадрили почуваються в Оклендському зоопарку дуже добре, свідчить те, що з 2013 року тут народилося 11 дитинчат. – Це прекрасний результат, – відмічає менеджер.

Гамадрили мешкають в Ефіопії, Сомалі, Саудівській Аравії та Ємені, де провадять денний спосіб життя. Живляться листям, плодами дерев, корінцями рослин, із задоволенням поїдають комах і дрібних тварин. Намагаються триматися поблизу водойм.

Більшу частину часу перебувають на землі, на дерева підіймаються у виняткових випадках. Дуже часто нападають на плантації, чим докучають місцевим жителям. Можуть забиратися в двори та людські оселі.павіан

Попередній пост

Гамадрили

Гамадрили сумно відомі своїм безглуздим характером і любов'ю до авантюр. Це надзвичайно розумні і хитрі ... Читати далі