Дитинча вомбата із зоопарку Брукфілда

Зовсім нещодавно в зоопарку Брукфілд, що розташований у штаті Іллінойс, США, на світ з’явилося рідкісне дитинча довгошерстого вомбата.

В основному довгошерстих вомбатів можна зустріти в австралійський зоопарках, але як виявилось, ці забавні тварини прекрасно розмножуються і на інших континентах.

Ім’я маленькому вомбату поки що не придумали, оскільки працівники зоопарку чекають відповідного випадку. Цілком можливо, що ім’я вибиратимуть відвідувачі.

Найдивовижніше, що дитинча народилося ще весною цього року, але тільки до кінця вересня (малюки вомбатів досить довго ростуть і розвиваються, перебуваючи в сумці своєї матері) працівники зоопарку змогли нормально оглянути дитинча, а трохи пізніше опублікувати фотографії і відео новонародженого.

Довгошерсті або шерстоносі вомбати відносяться до роду сумчастих сімейства вомбатів. У цих тварин дуже м’яка і шовковиста шерсть, яка покриває навіть кінець їх мордочки. Вуха в довгошерстого вомбата більш подовжені і широкі, ніж в інших представників їх сімейства.

Довжина тіла в звірятка від 77 до 100 сантиметрів, хвіст – від 25 до 60 міліметрів, маса тіла – від 19 до 32 кілограм. Шерстоносі вомбати найдрібніші з усіх вомбатів. Раціон цих тварин складає рослинна їжа: трава, коріння, кора.

Мешкають довгошерсті вомбати в посушливих місцинах, саме з цієї причини їх організм навчився зберігати воду. У жаркий посушливий день ці звірятка можуть весь день пролежати в прохолодних ямках, таким чином знижуючи температуру власного тіла, а також регулюючи обмінні процеси, які значно нижче, ніж у вомбата звичайного.

Попередній пост

Кеді – дитинча вомбата

Вомбати – це невеликі сумчасті звірятка, що живуть в Австралії. Вомбати травоїдні і живуть у ... Читати далі

Наступний пост

Вомбат Хлоя із зоопарку Таронга

Австралійський зоопарк Таронга представив свого нового вихованця – маленького вомбата-дівчинку на ім'я Хлоя, чию маму ... Читати далі