М’які забавки

Малим дітям для забави чудово пасують плюшеві звірята зі свищиками. Можна так само порекомендувати розмаїті гумові іграшки й м’які забавки, наприклад, ведмедики. Проте батьки спершу мусять упевнитися, що дитя під час забави не завдасть собі шкоди такою річчю.

Мама – найліпша у світі.

Тато також найліпший.

Я так само люблю свого старшого брата, якому п’ять рочків.

І, звісно, Ганібала.

Мій брат вважає, що Ганібала зроблено із тканини. Він каже, що Ганібал – це звичайний плюшевий ведмедик.

Сам він плюшевий!

Мій старший братик теж із чогось зроблений.

Мама каже, що Ганібал напрочуд милий, бо він ніколи не плаче, ніколи не вередує і під ним ніколи не є мокро. Ще мама каже, що Ганібалові справді солодко живеться і що він, напевно, щасливий, бо має такого маленького друга, як я.

Так говорить мама.

Та одного вечора, коли я вже лежав у ліжечку і тулив до себе свого Ганібала, мама прийшла, аби поцілувати мене надобраніч, і мовила, що таким милим ведмедикам, як ото мій Ганібал, не надто добре ведеться у цьому світі.

– Шкода їх, бо ви, діти, виростаєте, – сказала вона, – а коли стаєте великі, то просто викидаєте їх кудись у кут – і все, і більше ніхто ними не опікується, не бавиться з ними, не згадує про них. їх просто викидають, – сумно закінчила мама.

Я не все зрозумів із того, що вона говорила, але якби й справді хтось колись викинув мого Ганібала, то я одразу б його відшукав, і притулив би до себе, і міцно-міцно поцілував би – бо він назавжди залишиться моїм найліпшим приятелем.

Так ми ото з ним домовилися.

Правда, Ганібале?

Чи ви бачили, як він кивнув мені голівкою?

Наступний пост

Догляд за тілом

Найліпше якщо купання відбувається зранку, коли дитина має добрий настрій. Мило варто використовувати лише двічі-тричі ... Читати далі