Панди-ласуни на святі Чжунцю в Китаї

Виявляється, панди їдять не лише бамбук, але також із задоволенням можуть поласувати і свіжим шматочком пирога. Кожен заслуговує, щоб його хоч іноді, але побалували солодощами.

От і у великих панд настало свято, вірніше сказати свято настало в китайців. Чжунцю – свято Місяця і урожаю, що щорічно відзначається в Китаї.

Панди, мабуть, дуже раді, що про них не забули і дозволили приєднатися до святкового столу. Співробітники сафарі-парку вирішили почастувати тварин спеціально приготованою традиційною випічкою, яка приготовляється виключно на це свято.

Ведмеді із задоволенням поглинали пригощання, нанизане на бамбукові тростини і нетерпляче чекали продовження банкету. Буквально навперебій вони рвуться до наглядача, який готовий побалувати кожного з них, – видовище смішне і досить не звичайне, оскільки ми звикли до думки, що панди живляться виключно бамбуком.

Свято Чжунцю є одним з найбільш значущих у Китаї. Жителі країни весело відзначають його: танцюють, запалюють кольорові ліхтарики, запускають вогняного дракона, їдять «місячні коржі» і милуються повним місяцем.

Панди на гойдалці

Втомившись від поїдання бамбукового листя, одинадцятирічна самиця гігантської панди Ян-Ян зручно влаштувалася на гойдалці.

Повільно розгойдуючись, вона сподівалася тут же і заснути, проте її дитинча по кличці Фу-Ху мав інші плани. Підбігши до гойдалки, він незграбно забрався в люльку, порушивши спокій матері, що задрімала.

Таке безцеремонне вторгнення не сподобалося Ян-Ян, і вона приготувалася задати малюкові добру прочуханку. Але Фу-Ху випередив маму і склав передні лапи перед собою, як би вибачаючись за спричинене занепокоєння.

Материнське серце розтануло, і обидві панди продовжили гойдатися разом.

Попередній пост

Великі панди радіють снігу

Тоді як снігопад стає справжнім головним болем для більшості китайців, дехто отримує від першого снігу ... Читати далі

Наступний пост

Навіщо вченим костюми панд?

Коли співробітників китайського дослідницького центру з охорони тварин запитують, навіщо вони надягають костюми панд, учені ... Читати далі