Корисні знання

Не треба недооцінювати дітей, деколи вони здатні на такі вчинки, на які не здатні багато дорослих, а також не треба недооцінювати… телевізійних програм, бо деякі з них можуть виявитися доволі корисними. Це може засвідчити наступна історія.

Того дня восьмирічний Конер Фіц-Джеральд з Каліфорнії, США, як завжди відправився з друзями на пляж Маріна Дюнс. Діти обожнюють бігати серед дюн і будувати піщані замки.

Вибравши місце для гри, Конер став руками розгрібати пісок. Але раптом його рука доторкнулася до чогось м’якого, схоже на дотик на людське тіло. Хлопець відчув, як від хвилювання забилося серце, і ще швидше почав розгрібати пісок. Дуже скоро восьмирічний хлопчик у жаху дивився на свою знахідку – ця була маленька дівчинка! Її рот був забитий піском і вона не дихала. Поруч не було нікого з дорослих.

Напевно більшість людей у такій ситуації в жаху почали кликати на допомогу. Але восьмирічний хлопчик любив дивитися телевізійні серіали про лікарів і знав, що іноді лише одна хвилина відділяє життя від смерті. Він витягнув малятко з піску і став робити їй непрямий масаж серця – як показували по телебаченню.

І дівчинка почала дихати! Друзі Конера в цей час збігали по допомогу, і через пару хвилин підоспіла швидка. Дівчинку забрали в госпіталь. Її звали Аліса Бостік, їй було лише п’ять років, і вона теж живе поряд з пляжем. У госпіталі дівчинка отямилася і швидко видужала. Вона, нарешті, могла розповісти усім, що ж сталося, як вона виявилася похована живцем.

Дівчинка грала на пляжі сама і вирішила викопати печеру. Печера виходила глибокою, і Аліса забиралася все глибше і глибше. У якийсь момент піщане склепіння не витримало і обрушилося на дитину – вона виявилася похованою живцем. На щастя, Конер з друзями опинився на тому самому місці майже відразу ж після цього. Коли б не він, Аліса була б мертва.

Про хороброго хлопчика швидко дізналася уся округа, приїхали журналісти. Щасливі батьки Конера знову і знову повторювали на камеру, як вони гордяться вчинком сина, який не розгубився в критичний момент і врятував життя маленької дівчинки.

Конер і його рідні стали героями новин.

Діти іноді демонструють справжні чудеса винахідливості і мужності, показуючи приклад навіть нам, дорослим. На щастя, хлопчик виявився дуже спостережливим і зміг швидко згадати, як рятували життя герої його улюблених телешоу. З огляду на це варто задуматися, а які телепрограми переглядають ваші діти, можливо, деякі з них виявляться корисними, як виявилися корисними улюблені телепередачі Конера.