Хлопчик і качка. Історія однієї дружби

Цьому маленькому хлопчикові дуже пощастило, адже в нього замість гумової качечки для ванни жива!

Коли маленькому Тайлеру було дев’ять місяців, селезень Бікер (Бі) потрапив у сім’ю Янг з Техасу ще каченям. Одного разу в зоомагазині, куди тато Крістофер поставляв качиний корм, залишилися лише 3 каченят, і двох з них продали.

Самотній Бікер сумував без своїх друзів, і продавець погодився віддати його Крістоферу (хоча правила допускають продаж тільки парами). Бікер вмить подружився з малюком Тайлером.

Зі слів мами Тайлера, Дженіфер Янг, першим словом Тайлера було «качка». Батьки незабаром завели спеціальний акаунт на фейсбуці, щоб публікувати там фото і відео з Тайлером і качкою.

«Вони усе робили разом – грали, їли, спали», – розповідає мама малюка. «На щастя, Бі легко піддавався дресируванню з повідком. Обоє погодилися носити підгузники, хоча Бі зі свого деколи вибирається».

У міру дорослішання парочки їх дружба теж ставала міцніше.

«З моменту, коли вони прокидаються, і до самого вечора, коли їм пора в ліжко, вдомі панує хаос», – поділилася Янг.

«Коли Тайлер сідає їсти, Бі починає теж канючити їжу. Вони ганяють по будинку як пара пустотливих цуценят. Не минає і п’яти хвилин, щоб перевернути кімнату Тайлера догори ногами. Найсмішніше, що вони обоє з’являються переді мною винуватими», – каже Дженіфер.

Бі – справжній захисник свого друга. Коли Тайлер починає плакати на руках у мами – селезень біжить до неї з кряканням, щоб переконатися, що малюкові не боляче.

Сім’я Янг завжди тримала домашніх качок, але всі вони жили на вулиці. Бі виключення з правил. Він такий же розумний, вірний і милий як будь-який собака або кішка.