Слоненя із зоопарку Індіанаполіса

У зоопарку Індіанаполіса після майже дворічної вагітності народилася самиця вагою 108 кілограмів – прекрасний показник для новонародженого африканського слона.

З перших днів життя малятко радує оточення відмінним апетитом, а її мама Кумба проявляє ніжну турботу про своє дитинча. Єдина складність, з якою зіткнулася новонароджена слониха – високий зріст Кумби.

Малятко просто не дотягувалося до джерела материнського молока, і працівникам зоопарку довелося споруджувати невеликий поміст, щоб вона могла повноцінно харчуватися. Маленька слониха відразу ж зрозуміла, як треба використовувати незнайому споруду, і, поставивши передні ноги на поміст, почала з апетитом смоктати молоко.

І це недивно, адже африканські слони входять до числа найрозумніших тварин на землі, розділяючи це звання з дельфінами. Мозок слона по своїй структурі і складності майже не поступається людському.

Подібно до людей, африканські слони здатні відчувати і виражати безліч найрізноманітніших емоцій – смуток, цікавість, радість, інтерес до нових знань, азарт і турботу. У них навіть є власна система звуків, недоступна для людського вуха, якою ці гіганти користуються при спілкуванні на великих відстанях.

 

Зоопарк Лоурі представив африканське слоненя

 

Зоопарк Лоурі в місті Тампа (США) представив своє нове дитинча африканського слона. Це вже друге слоненя, що народилося в них за останній час.

Матір’ю малюка стала слониха по кличці Maтека, це її перше дитинча. Слоненя народилося здоровим і вже встигло познайомитися з усіма своїми родичами, які з перших хвилин опікають малятко. Кращим другом для нього стала семимісячна слониха Міумі.

Попередній пост

Слоненя із сафарі-парку

У сафарі-парку Західного Мідленду, що в Англії, уперше за 40 років народилося дитинча африканського слона. ... Читати далі