Фотографія в супермаркеті

Тара Вуд якраз збиралася відзначати четвертий день народження своєї дочки Нори. Одного разу, коли мама з дочкою поверталися додому з дитячого садка, Нора побачила літнього чоловіка на протилежній стороні дороги і сказала мамі: «Я люблю старих людей, бо вони ходять повільно, і я ходжу повільно. У них м’яка шкіра, і в мене м’яка шкіра. Вони скоро помруть, і я їх усіх любитиму, поки це не сталося». Її слова потішили і здивували маму.

Наступного дня мама з дочкою знову поверталися додому і по дорозі зайшли до супермаркету купити торта до дня народження Нори. Тара ходила рядами, як раптом почула голос дочки: «Привіт, дідусю! А в мене сьогодні день народження!»

Мама вжахнулася, почувши, як дочка запросто назвала когось «дідусем», і збиралася вибачитися. Але тут вона побачила, що літній чоловік широко посміхається, дивлячись на її дочку: «Ну, здрастуй, юна леді! І скільки ж тобі років?»

Елегантний літній чоловік і маленька дівчинка почали базікати, немов давно знали один одного. І Нора запитала, чи можна їй сфотографуватися з новим другом на честь дня народження. Чоловік здивувався, але із задоволенням погодився.

Нора потиснула руку своєму новому другові і поцілувала його в щоку. Ден – так, він сказав, його звуть – був на сьомому небі від щастя.

Тара подякувала йому, але він відповів: «Ні, це вам дякую. Це кращий день за довгий час. Ти зробила мене таким щасливим, Норо».

Тара опублікувала фотографію на своїй сторінці в соціальній мережі і розповіла, що сталося. Хтось з її знайомих упізнав Дена. Так Тара дізналася, що чоловік нещодавно поховав дружину, і що зустріч з Норою напевно була для нього по-справжньому щасливим випадком. Тара попросила знайомих дати їй номер телефону чоловіка на випадок, якщо Нора захоче його відвідати.

І вона захотіла. Через кілька днів Ден запросив маму і дочку в гості. Він постригся, поголився і виглядав років на 10 молодше. Він приготував для Нори книжки для розфарбовування, більше трьох годин вони грали разом.

Коли вони йшли, Ден зрізав троянду у своєму саду і подарував Норі. Вона була дуже зворушена – таких красивих подарунків їй ще не дарували.

Після цього Нора постійно запитувала про свого друга. Вони з мамою знову прийшли відвідати Дена, і він зізнався Тарі, що після смерті дружини довго мучився безсонням. Але після знайомства з Норою він став почувати себе краще, веселіше і добре спав ночами. Тара була зворушена до сліз.

Тепер Ден і Нора зустрічаються як мінімум раз на тиждень. Тара вже запросила Дена провести з ними Різдво. «Він став частиною нашої сім’ї», – каже вона.