Рідкісний білий жираф з Національного парку в Танзанії

Зовсім нещодавно ученим-екологам стало відомо про існування рідкісного білого жирафа, що мешкає в Національному парку Тарангіре в Танзанії (Східна Африка).

Ці чудові світлини унікальної тварини вдалося зробити директору і науковому співробітнику Інституту дикої природи екологу Дереку Лі.

Фахівець дав білосніжному красеню кличку Омо і розповів журналістам, що таке рідкісне забарвлення викликане особливим станом, званим лейкізмом. При лейкізмі шерсть тварини біла, а шкіра під нею рожева.

Учений пояснив, що Омо не є альбіносом, оскільки в тварин біла шерсть, але очі в них звичайного кольору, а не рожеві як в альбіносів. Крім того в них відсутні супутні альбінізму захворювання.

– Отже Омо цілком здоровий, – відзначає еколог. Зараз у парку Тарангіре мешкає лише один білий жираф. Проте за словами Дерека Лі, їм доводилося зустрічатися з білим биком і страусом, у яких теж є присутніми ознаки лейкізму.

Незважаючи на свою несхожість з іншими членами стада Омо прекрасно ладнає з ними. Здається, що вони не помічають різниці в забарвленні або просто не надають цьому значення.

Попередній пост

Бійка між жирафами

Британському фотографові дикої природи Бену Колі, що приїхав у заповідник у Південній Африці вдалося зафіксувати ... Читати далі

Наступний пост

Щасливе дитинча жирафа із Празького зоопарку

Це забавне дитинча жирафа, що з'явилося на світ у Празькому зоопарку в павільйоні «Африканський дім», ... Читати далі