Щасливе дитинча жирафа із Празького зоопарку

Це забавне дитинча жирафа, що з’явилося на світ у Празькому зоопарку в павільйоні «Африканський дім», стало 12 дитинчам жирафа, а також 80-м жирафом Ротшильда, що народився в чеському зоопарку за всю його 80-річну історію.

Малюк почуває себе добре і вже познайомився з іншими членами стада, які зустріли його прихильно і виявляють до новонародженого щиру цікавість.

– Це дитинча дуже жвавий і допитливий малюк, – розповідає один з доглядачів. – З перших днів він познайомився з усіма членами стада і вже почав вивчати світ, що оточує його. Він дуже веселий і любить пограти не лише з членами свого сімейства, але і з відвідувачами нашого зоопарку.

Жирафів Ротшильда відрізняє від інших підвидів наявність п’яти невеликих ріжків, званих осіконами, тоді як в інших видів жирафів їх лише два.

У зоопарку Честера народилося дитинча жирафа Ротшильда

За словами співробітника парку дикої природи, поява на світ цього малюка стала для всіх справжнім подарунком.

З поведінки дитинчати і його матері можна сказати, що в них усе гаразд.

– У перші місяці життя маленькі жирафи схильні до ризику зараження різними інфекційними захворюваннями, тому розслаблятися нам не доводиться, – зауважує головний ветеринар зоопарку Честера.

Жирафи Ротшильда відносяться до одних з найрідкісніших видів жирафів. Головна їх відмінна риса – забарвлення шерсті: широкий малюнок у вигляді білих смуг відразу впадає у вічі, що надає цьому підвиду особливий шарм. Свою назву жираф дістав завдяки відомому англійському зоологові Лайонелу Уолтеру Ротшильду, який уперше описав цей підвид.

Попередній пост

Рідкісний білий жираф з Національного парку в Танзанії

Зовсім нещодавно ученим-екологам стало відомо про існування рідкісного білого жирафа, що мешкає в Національному парку ... Читати далі

Наступний пост

Дитинча жирафа із зоопарку Сієтла

Півторамісячна самиця жирафа по кличці Лулу із зоопарку Сієтла (США) уперше здійснила свою першу велику ... Читати далі