Жираф Ротшильда із зоопарку Честера

Зоопарк Честера, Великобританія, відзначає радісну подію: у них на світ з’явилося дитинча рідкісного жирафа Ротшильда.

Дитинча виявилося дівчинкою, матір’ю малятка, після 14,5 місяців вагітності, стала самиця жирафа по кличці Орла.

Жирафи Ротшильда відрізняються від інших жирафів своїм забарвленням: широкий малюнок у вигляді білих смуг відразу впадає у вічі, надаючи цьому підвиду особливий шарм. Ці жирафи дістали свою назву на честь відомого англійського зоолога Лайонела Волтера Ротшильда, який уперше описав цей підвид жирафів. За останніми даними, на нашій планеті зараз мешкає 9 підвидів жирафів. Відрізняються вони один від одного формою плям і забарвленням. У кожного з жирафів вона індивідуальна і неповторна. Схожа на людські відбитки пальців, з тією лише різницею, що в одних тварин забарвлення яскравіше, а в інших тьмяніше.

Не дивлячись на те, що юній красуні лише кілька днів від народження, вона досить високого зросту – близько 2 метрів. Малятко назвали Міллі. Це перше дитинча в Орли, яка стала прекрасною дбайливою матір’ю. – Міллі встала на свої довгі ноги вже через пару хвилин після свого народження, – розповідає головний доглядач вольєри з жирафами, Роуаландс Тім.

– Жирафи Ротшильда є рідкісними тваринами, тому поява на світ цієї дівчинки стала важливою подією для нашого зоопарку. Честерський зоопарк давно займається розведенням жирафа Ротшильда. Вони співпрацюють з багатьма іншими зоологічним парками, намагаючись зберегти і примножити генетичну різноманітність цього підвиду.

Дитинча жирафа із зоопарку Окленду

Це миле дитинча жирафа Ротшильда стало 31 жирафом, що народилося в цьому парку. Це вже п’яте потомство в 12-річної самиці по кличці Рукія і 13-річного самця Забулу.

Пологи пройшли добре, оскільки Рукія вже досвідчена мама. Зараз малятко (це дівчинка) почуває себе добре і знаходиться в одній вольєрі з дбайливою матір’ю, яка доки ні на крок не відпускає від себе свою новонароджену дочку.

Поки мама і малятко знаходяться в окремій вольєрі, але вже зовсім скоро їх переведуть у загальну вольєру, де юний жираф Ротшильда познайомиться з іншими членами великої сім’ї. А доки на Рукію і малятко можна подивитися під час їх доки короткочасної уранішньої прогулянки на невеликому майданчику біля загороди.

Жирафи Ротшильда також відомі як жирафи Барінго, або угандійські жирафи. Це найвищі жирафи серед усіх інших жирафів і можуть сягати до 6 метрів зросту. Головною характерною особливістю є відсутність плям у нижній частині ніг.

Попередній пост

Дитинча жирафа з Віпснейдського зоопарку

Віпснейдський зоопарк Лондонського зоологічного товариства радий представити ще одне дитинча сітчастого жирафа. Щасливими батьками новонародженої ... Читати далі

Наступний пост

Дитинча жирафа з бельгійського зоопарку

Це миле дитинча жирафа, що народилося в зоопарку Планкендела, стало справжньою прикрасою зоологічного парку Бельгії. ... Читати далі