Це миле дитинча жирафа, що народилося в зоопарку Планкендела, стало справжньою прикрасою зоологічного парку Бельгії.
Малюк з’явився на світ з характерною плямою у вигляді серця, що свідчить про його незвичність і унікальність, повідомляється на сайті зоопарку.
Матір’ю незвичайного дитинча стала самиця по кличці Барбі. – В останні дні усі проявляли особливу увагу до Барбі, – розповідає головний наглядач. – Її спеціально відокремили від стада і перевели в затишну і підготовлену вольєру, де б вона змогла почувати себе комфортно.
– У цьому приміщенні була встановлена камера, за допомогою якої за самицею велося постійне спостереження, – пояснює фахівець. – Особливо уважно за нею спостерігали вночі, оскільки саме в цей період очікувався початок пологів.
Усе сталося, як і планувалося: вночі у Барбі почалися перейми, а вже під ранок вона народила прекрасного і здорового малюка. Впродовж години новонароджений малюк встав на свої довгі ноги, а любляча мати ніжно облизувала його.
Барбі і її дитинча знаходитимуться в окремому приміщенні впродовж ще кількох тижнів. Але щойно дитинча трохи зміцніє і пройде огляд, під час якого будуть узяті необхідні аналізи і зроблені необхідні щеплення, його і матір переведуть до інших членів стада.
Дитинча масайського жирафа
Зоопарк міста Нешвілл (США) представив публіці нове дитинча масайського жирафа. Вага малятка при народженні склала 82 кг, а зріст – близько 2 метрів.
Дитинча і його мати Маргарита почувають себе добре і знаходяться доки в окремому від інших членів стада приміщенні. За словами співробітників парку дикої природи, вони дуже раді новому поповненню стада. Це вже третє дитинча в 9-річної Маргарити.
У зоопарку Нешвілла розміщені два підвиди жирафів – масайські і сітчасті жирафи. Впродовж наступних двох місяців доглядачі і ветеринари парку уважно стежитимуть за новонародженим дитинчам і його матір’ю.
Після закінчення двох місяців мати і малюка, швидше за все, переведуть у відкриту вольєру до інших членів стада. Власне тоді і відбудеться перший дебют малятка, від якого залежатимуть його подальші стосунки з іншими жирафами.
Масайські жирафи родом із саван Південної Кенії і Танзанії, де вони живляться соковитим листям крон дерев. Одним з найулюбленіших дерев у жирафів є акація. У дикій природі жирафи живуть поодинці або ж у невеликих стадах.