Бабуїн і галаго – вірні друзі

Взаємини семимісячного бабуїна і його сусіда по Кенійському національному заповіднику галаго – прекрасний приклад того, що дружба здатна здолати будь-які перешкоди, зокрема і природні інстинкти. У дикій природі ці тварини навряд чи б порозумілися, тим дивовижніше здаються турбота і увага, які вони проявляють один до одного.

Бабуїн і галаго з’явилися в заповіднику в різний час, але за схожих причин – обоє опинилися у важкій ситуації і були знайдені рятувальниками в різних районах Кенії і передані під нагляд місцевих фахівців. У заповіднику кожен з них не лише пройшов реабілітаційний курс, але й знайшов вірного друга.

Бабуїни живуть у гірських і степових районах Східної і Центральної Африки, об’єднуючись у групи. Вони мають кольоровий зір і можуть вчасно побачити хижаків, що залучає до них стада антилоп та інших копитних.

Батьківщина галаго – посушливі райони Південної та Центральної Африки, де вони ведуть поодинокий або груповий спосіб життя, живлячись комахами, фруктами та нектаром.

Попередній пост

Галаго з Праги

Три дитинчати сенегальських галаго поповнили колекцію Празького зоопарку. Самиці сенегальських галаго дають потомство двічі на ... Читати далі