Щедрі чайові

Офіціант на ім’я Кейсі Сімонс, що працює в одному з ресторанчиків неподалік Далласа (Техас, США), на власному досвіді пізнав, що таке бумеранг добра в житті. А справа була в наступному. У звичайний буденний день до кафе увійшла жінка і замовила воду за 37 центів. Кейси виконав замовлення, але ніяк не чекав побачити чайові. Тим більше такі – жінка залишила йому $500!

Він зрозумів, у чому справа, тільки прочитавши записку, залишену на серветці.

За день до цього Сімонс зайшов зробити закупи в місцевий продуктовий магазин. Перед касою він звернув увагу на літню клієнтку магазину, яка виглядала розгубленою і сумною. Він зробив комплімент жінці і розплатився замість неї на касі. Чек виявився незначним – $17. Але справа була не в грошах.

Допоміг і забув. Але жінкою, що залишила йому щедрі чайові, була дочка сумної бабусі. У своїй записці вона пояснила, що того дня, коли Сімонс заговорив з її матір’ю, була третя річниця з дня смерті її батька. І мати із самого ранку тужила по чоловікові, у неї не було настрою і все падало з рук.

Пізніше вона зізналася дочці, що її давно ніхто не називав вродливою жінкою, і той маленький жест уваги буквально вдихнув у неї життя. За словами дочки, мати не бачили усміхненою з дня смерті батька.

От наскільки безцінним виявився простий жест уваги до літньої пані з боку 32-річного офіціанта!