Дівчинка і орангутан

Дружба 6-річної Емілі Бланд і орангутана по кличці Ріші розпочалася з того дня, коли батько дівчинки, який працює фотографом, вирішив узяти із собою дочку на роботу. Йому слід було зробити декілька фотографій в інституті рідкісних і зникаючих видів, що знаходиться у Флориді. Тут Емілі і познайомилася з орангутаном Ріші.

На той момент Ріші була зовсім крихітною, і професор інституту, містер Антл вирішив, що нічого страшного не станеться, якщо дівчинка трохи пограє з дитинчам орангутана. Нічого страшного дійсно не сталося, і Емілі навіть вдалося подружитися з Ріші, яка на той момент була навіть менше дівчинки.

Повернувшись додому, Емілі постійно запитувала батька про Ріші, тому недивно, що через деякий час батько знову узяв її з собою у Флориду. Відтоді Емілі і Ріші бачилися по декілька раз на рік, і кожна зустріч була по-своєму особлива.

Наприклад, Емілі навіть вирішила влаштувати для Ріші пікнік. Дівчинка розстелила на поляні покривало і пригощала грайливу Рішу фруктами. Подруги весело провели цей день, проте вже увечері батько відвіз Емілі додому.

Минав час, а він, як відомо, невблаганний. Ріші стала рости набагато швидше за Емілі, що цілком характерно для орангутанів.

В одну з останніх зустрічей Ріші була вже ростом з Емілі, і містер Антл сказав її батьку, що незабаром зустрічі потрібно буде припинити.

“Ріші стала вже занадто великою, і я хоч і не сумніваюся в її добрих намірах стосовно дівчинки, але вона може їй випадково зашкодити. Це була прекрасна сучасна історія гідна книги джунглів, проте всьому настає кінець”, – зауважив містер Антл.

І от днями Емілі зустрілася з Ріші востаннє. Подруги безтурботно плескалися в басейні, проте, схоже, обоє розуміли, що наближається розлука. Можливо, коли Емілі стане підлітком, вона знову захоче відновити ці зустрічі, але чи згадає її Ріші?!

Попередній пост

Орангутан. Більш докладно

На південному Сході Азії, у дощовитих і жарких джунглях, у високих деревах і міцних ліанах ... Читати далі

Наступний пост

Собака і орангутан – Історія дружби

Дружба орангутана Сураї і собаки Роско розпочалося з того моменту, коли пса перевезли в Центр ... Читати далі