Дивовижне фото

Кожне весілля особливе по-своєму: одні молодожони віддають перевагу оригінальності, другі пари ставлять на перше місце розкіш і вишуканість, ну а для третіх найголовніше – це любов і для них неважливо як відбудеться церемонія.

Але це весілля стало унікальним завдяки лише одній фотографії. На фото ви можете бачити майбутнього жениха Ніка Вілера і його майбутню наречену Еймі Мейден. Коли діти на цьому фото підросли між ними спалахнула любов. Закохана пара була шокована, випадково виявивши, що вони разом знаходилися на дитячому фото Ніка, яке було зроблено під час відпочинку на пляжі.

Хлопчик на передньому плані це Нік Вілер, а на задньому плані ви можете побачити його майбутню дружину Еймі Мейден, що випадково потрапила в кадр.

Вже будучи парою Нік Вілер і Еймі Мейден переглядали старовинний альбом бабусі і дідуся з дитячими фотографіями Ніка. Пара була шокована, коли вони побачили, що за випадковим збігом обставин вони разом знаходилися на одному фото.

Через 20 років після їх “випадкового” пляжного фото Нік Вілер і Еймі Мейден одружилися

Дитяче фото було зроблене в 1994 році в Маузхол, Корнуол, Великобританія, де Еймі виросла. Нік жив за 300 км від цього місця, яке, як виявилось, він дуже вдало відвідав разом зі своєю сім’єю.