Прості життєві правила

Йому було 92 роки. Доглянутий, коротко стрижений, милий старик був вимушений покинути свій будинок і відправитися в будинок престарілих після того, як померла його дружина.

Він декілька годин чекав у вестибулі, а коли сказали, що кімната готова, ласкаво посміхнувся. Коли дідусь повільно крокував до ліфта, спираючись на тростину, службовець закладу описував йому кімнату, в якій він тепер житиме.

– Вона мені дуже подобається! – сказав чоловік з ентузіазмом 8-річного хлопчика, якому щойно подарували цуценя.

– Містере Тодд, але ви ж її ще навіть не бачили! Почекайте трохи, ми скоро прийдемо.

– Яке це має значення? – відповів дідусь. – Щастя – це те, що я вибираю заздалегідь. Сподобається мені кімната чи ні, залежить не від меблів або декору, а від того, в якому ракурсі я захочу її побачити.

Я вже вирішив для себе, що вона мені сподобається. І такі рішення я приймаю кожен ранок після пробудження.

Я можу вибирати. Я можу цілий день провести в ліжку, скаржачись на хвороби і неміч, або можу встати і подякувати небесам за те, що я живий і можу бачити, чути, відчувати.

Кожен день – це подарунок, і до тих пір, поки моє дихання не зупиниться, я з радістю зустрічатиму новий день і всі щасливі спогади, які накопичив за своє життя.

Старість – це як банківський рахунок. Ви надалі знімаєте з нього усе, що здали на зберігання на початку свого шляху. Тому моя вам порада: кладіть на свій банківський рахунок спогадів тільки щасливі моменти.

Запам’ятайте ці прості правила:

  1. Звільніть своє серце від ненависті.
  2. Звільніть свій розум від занепокоєння.
  3. Живіть просто.
  4. Віддавайте більше & Чекайте менше.