Білокоміркові мангобеї з Дублінського зоопарку

В ірландському зоопарку Дубліна народилися двоє дитинчат рідкісної мартишки – білокоміркового мангобея. У неволі білокоміркових мангобеїв можна зустріти тільки в дванадцяти зоопарках Європи – Дублінський зоопарк один з них.

Першим народився хлопчик, якому дали ім’я Йоморо. Через десять днів народилася дівчинка, яку згодом назвали Авіана. Імена малюкам були дані на честь місцевості (Гана), де мешкають білокоміркові мангобеї.

 

– Ми дуже щасливі, що в нас народилися відразу двоє дитинчат білокоміркового мангобея, – розповідає керівник групи, що займається африканськими тваринами Хелен Кларк-Бенет.

– На даний момент у нашому зоопарку проживає вісім мангобеїв. Йоморо і Авіана – чудові малюки, які прекрасно розвиваються і прекрасно ладнають між собою. Ми із задоволенням спостерігаємо за їх іграми. Повірте, це веселе видовище!

Білокомірковий, або червоноголовий мангобей – примат, який відноситься до роду мангобеїв. Мешкає в екваторіальних лісах Африканського континенту.

Білокоміркові мангобеї живуть сімейними групами по 10-35 тварин. У таких групах зазвичай декілька самців, які мирно співіснують між собою, – між ними не виникає жодних конфліктів, які часто трапляються серед інших мавп.

Попередній пост

Мартишка Бразза

Мартишка Бразза має дуже своєрідну зовнішність – побачивши хоч би одного разу цю незвичайну мордочку, ... Читати далі

Наступний пост

Мартишки Вольфа із зоопарку Сакраменто

Це миле дитинча мартишки Вольфа з'явилося в американському зоопарку Сакраменто. Батько ревно захищає свого первістка, ... Читати далі