Горіхові сіфаки із Сент-Луїса

У житті цього дитинчати горіхової сіфаки, зоопарку Сент-Луїса, що народилося в «Домі приматів», настав новий етап. Малюк перебрався з маминого живота, де він провів увесь перший місяць після народження, на спину, засвідчивши тим самим, що він готовий осягати ази нового для нього, дорослого життя.

Батьками дитинчати (яке, як вже з’ясували ветеринари, виявилося самкою) стали дев’ятирічна Алмірена із зоопарку Лос-Анджелеса і тринадцятирічний Калігула, що народився в Центрі із розведення лемурів.

Горіхові сіфаки – середнього розміру лемури, що живуть на острові Мадагаскар. Незважаючи на величезну різноманітність рослинної їжі острова, горіхові сіфаки, як це не дивно, віддають перевагу лише десятій частини цієї різноманітності. З настанням сезону дощів ці мавпи поїдають соковите листя, молоді пагони, фрукти і кору дерев, а з приходом посухи – задовольняються бруньками і листям.

Горіхові сіфаки – один з найдивовижніших видів лемурів. Їх довгі ноги з чіпкими пальцями дозволяють їм перестрибувати з гілки на гілку на відстані більше дванадцяти метрів. Виявившись на землі, сіфаки пересуваються забавно підскакуючи на двох ногах.

Дитинча сіфаки із зоопарку Сент-Луїса

Дитинча горіхової сіфаки із зоопарку Сент-Луїса, здійснило свій перший «вихід у світ». Малятко нарешті перебралося з маминого живота, де воно провело близько двох місяців після народження, на спину.

Дитинчаті горіхової сіфаки дали звучне ім’я Капіка, що в перекладі з малагасійської означає «арахіс». Зараз маленька Капіка разом зі своєю матір’ю та іншими членами великої сім’ї знаходиться в просторому павільйоні «Дому приматів» у зоопарку Сент-Луїса. Це вже четверте потомство для 12-річної самки Алмірени та 16-річного самця Калігули.

Попередній пост

Сіфака Верро

Мешканці південно-західних районів Мадагаскару, чубаті індрі, або сіфаки Верро, не занадто примхливі у виборі місця ... Читати далі

Наступний пост

Горіхові сіфаки з центру лемурів Дьюка

Центр лемурів Дьюка (США) представив двох дитинчат горіхової сіфаки. Дві самочки, яким дали імена Гертруда ... Читати далі