Гроші і шість правил

Історія про Крейга Коулі настільки показова, що її просто не можна оминути увагою. А все через те, що «опускає» з небес на землю потаємні бажання стосовно грошей, що плекає більшість з нас. Цілком можливо, переважна більшість… Адже хто не хоче стати мільйонером, до того ж не докладаючи значних зусиль? Та це мрія практично будь-якого українця! Проте тут на нас чигають кілька прикрих несподіванок, так би мовити «підводних рифів», які варто краще вважати життєвими уроками, про які часто-густо всі просто забувають.

По-перше, багато українців свого часу, до введення в 1996 році в обіг гривні, були мільйонерами. Втім, сам цей факт, не робив їх багатшими. Так що урок перший – мільйонер не означає багатий.

По-друге, зважаючи на ту ціну, яку довелося заплатити Крейгу Коулі, щоб стати мільйонером… Здається, знайдеться не так багато охочих повторити його долю: адже 39 років ув’язнення нікуди не подінеш. Отже, урок другий – багатство має свою ціну, за що доводиться платити і докладеними зусиллями, і роками життя, і часто самим життям.

По-третє… Годі заздрити американцям, європейцям та іншим націям, яким начебто більше за нас «пощастило» в цьому житті. Ми бачимо те, що хочемо бачити – матеріальний добробут, а те, якою ціною дається цей добробут (знову урок другий), ми не хочемо помічати. Виходячи з цього, урок третій – не варто заздрити, адже заздрість засліплює, через що людина перестає бачити очевидні речі.

Як, наприклад, той факт, що багатство не робить людину автоматично щасливою. Воно швидше поневолює її. Це можна вважати четвертим і п’ятим уроком.

Сподіваємось, якщо гроші і не принесуть Крейгу щастя, то, принаймні, не поневолять його, а допоможуть у свою чергу комусь допомогти. Це, між іншим, єдиний дієвий засіб, щоб уникнути поневолення грошами. І тому його можна вважати уроком шостим.

Сподіваємось, що ця інформація була корисною для вас.

З любов’ю, редакція сайту

Попередній пост

Стати «Доном Річі»

Люди полюбляють слухати, читати історії, подібні до історії Дона Річі, бо вони є живим свідоцтвом ... Читати далі

Наступний пост

Важливе питання

На що перше ви б звернули увагу, почувши слова 6-річного хлопчика: «Люди приходять у цей ... Читати далі