ПОДЯКА

Нам потрібно було би просити вибачення, якщо би ми не висловили своєї подяки сотням пар, які знайшли час заповнити нашу анкету про вибачення і дати нам вичерпні інтерв’ю. Без їх допомоги цієї книги не існувало би. Багато з цих пар чесно розповідали про свої помилки, що стосувалися вибачення та прощення. Інші ділилися розповідями про свій шлях до пізнання мистецтва просити вибачення ефективно і радість, яку вони віднайшли в примиренні. Нашу книгу збагачує відвертість цих пар.

Ми обоє також зобов’язані тим парам, які зверталися до нас відносно консультацій. Багато клієнтів приходили в наш офіс через невміння просити вибачення. З їхніх історій ми дізналися про біль відмови, а в деяких випадках відчули радість, коли спостерігали, як вони вчаться просити і приймати вибачення, а тим самим відкривати двері прощенню і примиренню. Ми змінили імена і певні деталі, щоб захистити приватність, але такі історії складають основну частину цієї книги…

Наприкінці кожен із нас хоче подякувати своїм половинкам – Керолін та Дж. Т., яким ми і присвятили цю книгу. Без їх любови і підтримки жоден із нас не мав би натхнення для завершення проекту. Ця книга є винагородою за їх щедрі душі.

Гері Чепмен, Дженіфер Томас