Годування дитини

Це звичайна річ, коли дитина бере в руки їжу або виймає її з рота, а потому запихає знову, розмазуючи при цьому скрізь, де тільки вдасться.

На світі є багато гарних забавок.

Але тут не йдеться про кубики, плюшеві звірята, музичні скриньки, розмаїті калатальця, свищики та інші подібні речі.

Я маю на увазі їжу.

Бо будь-якою їжею, яку нам подають, можна бавитися.

Наприклад, є вівсяні пластівці.

Мама запихає мені їх ложечкою до рота, а коли думає, що я вже проковтнув, то підсуває наступну порцію. А я тоді все випльовую і відчуваю, як воно приємно стікає підборіддям.

Мама знову запихає все те мені до рота.

Я ще раз випльовую.

Врешті вже не залишається нічого.

Усе розмазане по моєму підборідді. Мама, попри все, запихає в мене чергову ложку вівсянки.

Ми можемо так бавитися доволі довго, аж у мисочці нічого не зостається.

Маленькі шматочки із печінкового паштету також чудово годяться для забави, їх можна брати у руки і розмазати по волоссі. І вже їх нема!

Можна також спробувати приліпити їх мамі до носа. Або до свого, бо він ближче.

Маленькі кругленькі фрикадельки з м’яса – це найліпша їжа, яку лишень знаю.

Бо їх можна кидати й спостерігати, як вони котяться під стіл.

Тоді мама мусить нахилятися і їх визбирувати.

А якось – зовсім ненавмисно! – я поцілив такою м’ясною кулькою просто ув обличчя мого старшого брата.

На його тарілці були дві котлетки й він уже хотів було взяти одну в руку.

Але тоді мама розсердилася.

– Навіть не думай у нього кидати! – суворо проказала вона. Й він побоявся дати мені відсіч.

Але я бачив по виразу його обличчя, що йому таки дуже хочеться це зробити.

Ікра з тріски мені подобається набагато більше, ніж картопляне пюре.

Бо не бачу нічого надзвичайного у плесканні цілою долонею по картопляному пюре.

А ось коли хляпнути по тарілці, в якій є ікра – це вже справді весело. Бо весь вміст умить вихлюстує з посудини, а ікринки щодуху стрибають навсібіч.

Бо бояться мене.

Терта морква, фруктове пюре, пом’яті банани – це також добра їжа.

Можете мені повірити, бо я не раз гарно бавився такими кашками.

Не кажучи вже про молоко.

Правда, тепер я так легко перекидаю своє горнятко з молоком, що мене це вже не розважає.

Хоча завжди цікаво спостерігати, куди ото молочко вирішить поплисти.

Вчора після обіду тато з мамою були близькі до шалу = це було видно по їхніх очах. Тато сказав:

– О Боже, після такого обіду йому буде просто нудно бавитися кубиками чи калатальцями!