Незвичайні привітання

Як мовиться: «День народження лише раз на рік». І це правда: це свято – особливе для дітей, вони чекають його впродовж цілого року, а напередодні поздоровлень і подарунків стараються старанно себе поводити.

Але частенько буває, що ніхто не хоче приходити на свято до дитини. Така неприємна ситуація сталася і з 9-річним Джеральдом Гамільтоном, і хлопчик впродовж декількох годин сидів на самоті за святковим столом. Але його бабуся, Амелія Лара, вирішила, що з цим треба терміново щось робити, адже не можна було допустити, щоб її онук сидів один, засмучений у свій день народження.

І тут жінку відвідала одна цікава ідея.

Негайно, вона зайшла у свій акаунт на Facebook і написала: «Не можу не поділитися переживанням. Мій 9-річний онук хворий і переніс вже 5 операцій. І нехай він не досягає успіхів у навчанні через свою недугу, це наймиліший і найдоброзичливіший хлопчик. Ми відправили запрошення 40 його однокласникам, і тільки 12 пообіцяли прийти».

Вже було близько 5-ої години, а Джеральд усе сидів наодинці. Він навіть не захотів їсти святковий торт і в глибині душі сподівався, що його друзі прийдуть.

Амелія вирішила зателефонувати батькам запрошених дітей. «Мій син не хоче грати з вашим онуком, бо він не звичайна дитина», – була одна з не найприємніших відповідей.

Річ у тім, що Джеральду довелося перенести декілька операцій на мозок, і це зробило хлопчика «чужим» серед своїх однолітків.

Бабуся відчувала глибоку образу за онука і вважала це зовсім несправедливим. Тоді вона вирішила залишити в Facebook інше повідомлення: «Як же це сумно! Єдине чого хоче мій 9-річний онук – це знайти друзів, щоб разом грати. Але на його день народження ніхто не прийшов, навіть ніхто не привітав його словами. Тому моя єдина мета – це зібрати в мережі якомога більше поздоровлень і передати їх улюбленому онукові».

Минуло зовсім трохи часу і сотні коментарів почали з’являтися під цим записом. Поздоровлення з усієї глобальної павутини почали приходити до хлопчика на пошту. Джеральд був безмірно щасливий: адже ще на жодному його дні народження не було стільки поздоровлень! Хлопчик, нарешті, відчув себе потрібним.

Слід зауважити, що ця ситуація набула широкого розголосу, і через пару днів мер міста особисто запросив хлопчика до себе на прийом. У присутності інших представників влади він вручив іменинникові подарунки та особисто привітав його.

Поза сумнівом, ця зустріч дуже обрадувала хлопчика, а цей день назавжди вкарбувався в його пам’яті яскравим спогадом.