Дитинча бегемота Фіона із зоопарку Цінціннаті

Дитинча бегемота із зоопарку Цінціннаті, якому дали ім’я Фіона, стало справжньою зіркою інтернету. Фіона народилася недоношеною, через це малятко довелося забрати в матері і доглядати усім колективом.

За словами співробітників зоопарку, дитинча народилося на шість тижнів раніше терміну. Було дуже маленьким, слабким і не могло стояти на ногах. Станься таке в умовах дикої природи – дитинча неодмінно загинуло.

– У даному випадку його мати, бегемотиха Бібі, не змогла забезпечити йому необхідний догляд, – відмічає ветеринар. – Нам довелося стежити за дитинчам цілодобово. На той момент малюк потребував постійного медичного догляду.

Маленьку Фіону довелося помістити в спеціальну вольєру, де вона перебувала під цілодобовим доглядом. Перший час їй робили кисневі маски і проводили спеціальні фізіопроцедури.

Крім того, її довелося навчати плаванню. Спочатку вона плавала в маленькому надувному басейні, а потім її перевели в справжній великий басейн.

Поки Фіона тримається не дуже упевнено, проте з кожним днем вона помітно додає, виявляючи велику цікавість до навколишнього світу. – Завдяки зусиллю і терпінню людей, дитинча вижило і багато чому навчилося. Зараз з нею все гаразд. Вона здорова і повна життєвої енергії.

Бегемотові Фіоні із зоопарку Цінціннаті виповнилися два роки

Самці бегемота по кличці Фіона із зоопарку Цінціннаті, що в штаті Огайо (США), виповнилося цілих два роки! Ця подія стала такою значущою для усього персоналу зоопарку через те, що Фіона народилася недоношеною.

Медикам і доглядачам довелося свого часу докласти немало зусиль, щоб дитинча змогло не лише вижити, але і залишитися здоровим. Зараз Фіоні вже ніщо не погрожує. Вона стала активною і допитливою.

Її історія виживання підкорила серця багатьох любителів тварин зі всього світу. Згуртована команда, яка доглядала за Фіоною, допомагала їй долати усі проблеми пов’язані з її здоров’ям.

– Зараз найцікавіше полягає в тому, що Фіона стала бегемотом, який нічим не відрізняється від інших таких же дитинчат бегемота її віку, – сказала куратор зоопарку Цінціннаті з питань ссавців Христина Горсух.

– Вона абсолютно така ж, як і усі дворічні бегемоти – активна і допитлива. Ми усі просто щасливі, що змогли поставити її на ноги. Тепер усе залежить від неї самої. У зв’язку з днем народження дитинчати пройшло веселе святкування. – Ми приготували Фіоні святковий торт. Ясна річ, що торт був не звичайний – спеціальний, що складається з її улюблених овочів і фруктів.

Як можна бачити з фотографій торт їй сподобався. Усі залишилися дуже задоволені. Фіона і її мама Бібі швидко впоралися з тортом.