Неймовірна розв’язка

У 2000 році, коли Тайрелу Вулфу було 7 років, його мама запропонувала взяти участь у добродійній акції “Різдвяне дитя”. Її сенс полягає в тому, що діткам всього світу відправляли коробки з подарунками до Різдва. Подарунок Тайрела випадково потрапив до дівчинки на ім’я Джоана, яка проживала у Філіппінах.

У коробку з подарунком Тайрел також поклав своє фото і адресу, тому дівчинка вирішила відправити йому листа з подякою. Будь-яка інша історія закінчилася б вже тут, але для цих двох – усе тільки починалося.

У 2011 році Джоана вирішила за допомогою Фейсбуку спробувати знайти хлопчика, який колись відправив їй посилку. У результаті вона знайшла сторінки кількох чоловіків на ім’я Тайрел Вулф. На фото, яке вона отримала разом з подарунком, хлопчик був одягнений у ковбойський костюм, тому вона вирішила, що можливо, потрібний Тайрел проживає в Айдахо, і відправила йому запит. У результаті виявилося, що то був саме той Тайрел, якого вона шукала.

Після цього вони провели цілий рік, обмінюючись листами, фотографіями, а також спілкуючись за допомогою Інтернету. Не дивлячись на обопільну зайнятість і 15-ти годинну різницю в часі, парубок і дівчина змогли добре один одного узнати, і зрозуміли, що в них багато спільного. І от у 2013 році Тайрел вирішив приїхати до Джоани. Ця поїздка змусила його похвилюватися, але коли вони нарешті зустрілися, усе стало на свої місця.

Потім Тайрел ще раз приїхав у Філіппіни, цього разу, щоб попросити руку дівчини. Він отримав позитивну відповідь, вони одружилися і, після вирішення всіх паперових питань, переїхали в Айдахо.

Новоспечене подружжя сподівається, що участь у добродійній акції “Різдвяне дитя” стане щорічною традицією не лише для них, але і для їх майбутніх дітей.