Новонароджене дитинча панди з Китаю

Нещодавно в китайському заповіднику Wolong, що в провінції Сичуань, народилося дитинча панди. На жаль, малюк з’явився на світ дещо раніше запланованого терміну, тому фахівцям довелося помістити його в інкубатор, де він і провів останній місяць.

Зараз життю малюка вже ніщо не загрожує, і китайські фахівці вирішили показати дитинча журналістам. В інкубатор, де все ще знаходиться дитинча, пропустили фотографа Кетрін Фон.

“Я провела в місцевому центрі зі збереження панд практично чотири роки. За цей час у мене накопичилося немало цікавих фотографій цих незвичайних чорно-білих ведмедиків. Цього малюка мені вдалося уперше сфотографувати практично в перші години його життя на цьому світі. Трохи пізніше його помістили в інкубатор, але я відвідувала його періодично і встигла зробити декілька фотознімків. Коли він народився, то найбільше був схожий на великій хотдог: увесь такий рожевий, з рідкими білими волосками на його тілі. Зараз же дитинча вже більше схоже на дорослих панд, якими ми звикли їх бачити”, – розповідає Кетрін Фон. 

Світлина зроблена через пару годин після пологів

На фотографії малюк як би вітається зі світом, махаючи своєю крихітною лапкою!

На знімку дитинча вже в спеціальному інкубаторі. Тут його постійно оглядали ветеринари, оскільки у цей момент малюк був найуразливіший до різноманітних захворювань.

Кетрін не просто фотограф. За фахом вона ще і ветеринар. Вона довгий час працювала в Колорадо (США), проте коли їй поступила пропозиція з Китаю вона не змогла відмовитися.

“Характерне чорне забарвлення навколо очей і вух у дитинчат з’являється вже на 5-7 день. Проте, в цей час вони ще мало схожі на своїх дорослих батьків”, – зауважує пані Кетрін.