Кілька слів про себе

Нелегке завдання – написати про себе. За твоєю спиною немає підкорених еверестів і медалей за порятунок усього людства. Тобі не потрібно щоранку здмухувати пилюку з томів виданих романів, котрі велично стоять на книжковій полиці. Твоє ім’я відоме лише 0,0000000001% від населення земної кулі. Ти – одна з мільйонів-мільйонів-мільйонів неймовірних жінок, чиє життя схоже на різнобарвну мозаїку з чоловіка-дітей-сім’ї-дому-роботи-роботи-роботи-побуту-друзів-хобі-книжок-собачечки-музики-кави-кіно-тебе_самої.

Але все одно, думаю, було б нечесно по відношенню до читачів не сказати про себе хоча б кілька слів…

Мріяла підкорювати моря й океани, театральні сцени і бути головним редактором якогось відомого видавництва.

Успішно закінчила російський філфак Кіровоградського педагогічного університету, переконавши імениту професуру на захисті диплому, що поезія радянського андеграунду існує і гідна пильного вивчення.

Життя подарувало можливість спробувати себе багато в чому:

  • керувати шлюпкою і кораблем;
  • грати на сцені справжнього театру;
  • завойовувати серця підлітків;
  • писати сценарії до документальних фільмів;
  • продюсувати телевізійні проекти;
  • редагувати статті та книжки;
  • викладати, перекладати, писати.

Одного диплому здалося замало і через десять років після закінчення першого університету, будучи вже чотири рази мамою, вирішила знову стати студенткою. Так, через шість років у заповітній коробочці виявилися бакалаврський диплом редактора, журналіста й видавця і диплом магістра журналістики. Після переконливого захисту магістерської роботи, комісія не тільки усвідомила проблеми висвітлення релігійної тематики у світських інтернет-виданнях, а й погодилася із запропонованими шляхами їх вирішення.

Довго була чотири рази мамою. Пару років тому стала мамою уп’яте і дізналася про себе один страшний секрет, що я… нічого не знаю!

Пізнавати життя і отримувати від нього насолоду мені допомагають найкращі вчителі – мої діти. Так що сподіваюся і цей універ закінчити на «відмінно».

Щиро ваша, Ірина Матвієнко