Як привернути увагу чоловіків

У цій статті ми обговоримо з вами, дорогі, улюблені наші жінки, чому нам попадаються не ті чоловіки, яких ви б хотіли бачити поряд з собою.

Насправді, будь-яка жінка хоче бути За Чоловіком, сильним, чуйним і надійним, без розлучень у сім’ї, абортів і розбитих сердець. Але, виходить це зробити лише мало кому.

Сьогодні майже половина сімей розлучається з різних причин. У результаті вирази: “Усі чоловіки козли” або “Мені попадаються одні виродки” стають своєрідним життєвим кредо жінки і багато в чому визначають її подальшу долю.

Життя самотньої жінки – перспектива не радісна. Але як можна цього уникнути? У статті “Де і як познайомитися з чоловіком” ми говорили, які типи чоловіків варто відсікати, тобто ті, які вам спочатку не підходять. Як це зробити? Спершу, звернемося до прислів’я “Зустрічають по одежі, а по розуму проводжають” і зупинимося детальніше на першій частині цього прислів’я: “Зустрічають по одежі”.

Для цього, дорогі жінки, давайте пробіжимося по вашому гардеробу, оскільки ваш зовнішній вигляд – це візитка. Передусім, візитка для чоловіків. Неодружених, симпатичних, а також, алкашів, чоловіків альфонсів, загалом, і гідних, і негідних вашої уваги. І через те, що міститься у вашій візитці (вашому зовнішньому вигляді), залежатиме, хто по цій візитці відгукнеться і з якою метою.

На що звертають увагу чоловіки

Отже, щоб привернути до себе увагу, жінка намагається виглядати як можна сексуальнішою. У більшості людей є чітке уявлення, на що ж звертають увагу чоловіки. Коротка сукня, що оголяє стрункі красиві ноги, глибоке декольте, що відкриває апетитну форму грудей, довге розпущене волосся. Чи приверне такий вигляд чоловіків? Поза всяким сумнівом. Така жінка для них буде просто магнітом. Але хто буде серед цих чоловіків? Альфонси? Однозначно. Казанови, коханці на одну ніч? Поза всяких сумнівів. Навіть закінчені алкаші і ті спробують звернути на себе увагу, відкинувши якийсь сальний жарт.

Так стоп. Увагу ми привернули, але хотілося б увагу з боку інших представників сильної статі. А де ж надійні, порядні і дбайливі чоловіки, що мають усі якості хорошого чоловіка? Чому їх немає в списку тих, хто признався нам у любові цього вечора? Можливо, що вони теж є, майже напевно. Але їх небагато, більшість з них вважатиме за краще пошукати іншу жінку, хоча ви їх і зацікавили своїм виглядом. Парадокс, але це дійсно так.

Уся справа, знову таки, у зовнішньому вигляді. Коли жінка одягнена так сексуально, то у своїй візитці для чоловіків (своєму зовнішньому вигляді) вона чітко і ясно прописує слово СЕКС великими буквами. І чоловіки, природно, на це реагують, бо неможливо боротися з інстинктами. У такій жінці важко розгледіти дбайливу матір, вірну дружину і умілу хазяйку. Дивлячись на спокусливу красуню, якось не спадають думки про сімейне щастя і створення щасливої сім’ї з нею. Зате в такому зовнішньому вигляді жінка втілює собою ідеального і готового партнера для сексу, навіть якщо вона про це і не думала. Але чоловіки сприймають це саме так. Неможливо байдуже спілкуватися з жінкою, коли жадаєш її тіла.

Дружба і увага між чоловіком і жінкою неможливі, якщо бажання інтимного зближення з нею настільки сильне. І виходить, що “Мужикам треба лише одне”. І це теж поширена помилка. Хоча в чомусь вона вірна. Від сексуальних привабливих жінок чоловікам, дійсно, потрібне одне. А від ніжних і жіночно-привабливих представниць прекрасної половини – зовсім інше. Багатьом це здасться одним й тим самим, але насправді, є тонка грань, яка відділяє ці поняття.

Слід розуміти, що жіночність і сексуальність – це поняття різні, як би не намагалися їх об’єднати. Як тоді жінці показати себе, щоб привернути на себе увагу потрібних їй чоловіків і відсікти якомога більше небажаних для себе знайомств? Для цього її зовнішній вигляд повинен підкреслювати її жіночність, викликати прагнення бути поряд з такою жінкою і зводити до мінімуму натяки на секс і унеможливлювати споживчого ставлення до неї.

Отже, питання самим собі: “Як привернути увагу чоловіка” треба розширити і запитати себе: “Як привернути увагу потрібного нам чоловіка?” Ми вже розібралися з вами, що це можна зробити за допомогою зовнішнього вигляду, який є своєрідною візиткою для чоловіків.

Взагалі, це не чоловіки вибирають собі жінку, як прийнято гадати, а жінки вибирають собі чоловіка. І зовнішній вигляд жінки дуже важливий для цього. Тому, замість того, щоб стверджувати, що вам попадаються одні виродки, краще почніть діяти і відповідати своєму образу ідеального чоловіка. І тоді такий чоловік обов’язково у вас з’явиться.

Автор: Костянтин Леонов