Що привертає чоловіків у жінках і дівчатах?

Перед прочитанням статті рекомендуємо спочатку прочитати статтю “Як привернути увагу чоловіків“, оскільки ця стаття є її продовженням. Отже, давайте, порівняємо дві групи жінок і визначимося, що привертає чоловіків у дівчатах і жінках у кожній з них.

Перша група жінок:

Так! Це дуже сексуальні жінки. Чоловіки обов’язково їх помітять і з цим важко сперечатися. Тільки для якої мети вони звернуть увагу на таких красунь? З якими думками вони їх роздивлятимуться? Думаю, теж усім зрозуміло. Жінки красиві, жінки сексапільні, жінки збуджуючі, що усім своїм виглядом показують, як вони хороші у фізичному плані.

Звичайно, напевно багато хто з них не бажає залишитися з чоловіком лише на одну ніч, для сексу. Напевно для них важливе і спілкування і розуміння з боку чоловіка, вони теж хочуть ласки, турботи і ніжності. Але, можу сказати, як чоловік, що, дивлячись на таких сліпучих дівчат, знайомлячись з ними, найменше мені хочеться дізнаватися їх внутрішній світ. А найбільше хочеться пізнати їх фізично. А спілкування і розуміння в цьому випадку – справа настільки далека, що навряд чи до цього дійде.

Швидше за все, після першої ночі чоловік втече. Так і відбувається в більшості випадків. Пізнавши жінку з такого боку, чоловік втрачає до неї інтерес. Вона стає для нього звичайною, вже нецікавою. Насправді, чим вона відрізняється від інших жінок? Нічим. Дві руки, дві ноги і голова та інші частини тіла такі самі. Нічого особливого. Хоча, можливо, що в неї багатий внутрішній світ, вона буде хорошою дружиною і чудово впорається з роллю матері в сім’ї. Але чоловік це не побачив, оскільки до спілкування справа не дійшла, йому це не цікаво. Спілкування відійшло для нього на другий план, щойно він побачив усі спокусливі частини її тіла.

Тепер давайте подивимося на другу групу жінок:

Які думки виникають, дивлячись на таких жінок? У кожній з них криється своя родзинка, загадка. З кожною з них хочеться заговорити, познайомитися, поспілкуватися. Неважливо, про що. Головне, доторкнутися до внутрішнього світу дівчини, відкрити її для себе. Такі жінки викликають бажання, але не таке, як дівчата з першої групи.

Якщо перші дівчата збуджують і просто примушують чоловіків жадати їх тіла і нічого більшого, то друга група дівчат викликає інші інтереси. Передусім, це бажання дізнатися дівчину трохи краще. І починаючи спілкування з нею без присутності сексуальної складової, чоловік все більше і більше прив’язується до неї і розуміє, що хоче бути її опорою і захистом. І сьогодні і завтра і завжди. А не просто опанувати її тіло. Звичайно, для цього дівчина має бути дійсно цікава і в спілкуванні. Адже проводжають по розуму. Але це тема для іншої статті. У цій статті ми розглядаємо саме те, як жінку “зустрічають по одягу” чоловіки, що оточують її.

Отже, порівнюючи ці дві групи красивих і по-різному бажаних жінок, можна зрозуміти, яких чоловіків яка жінка приверне. Візьмемо ту групу чоловіків, яка шукає собі жінку для розваг. Як ви думаєте, які жінки привернуть таких чоловіків? Майже напевно це будуть сексуальні жінки з першої групи. Звичайно, будуть і виключення, деякі герої-коханці спробують познайомитися і з жінками з другої групи. Але, таких буде небагато, буквально одиниці. Основна маса кинеться до більш, як на їх думку, “легкої здобичі”.

Тепер візьмемо серйозних, надійних чоловіків, яким нецікаві легковажні дівчата, що шукають розваг. До яких жінок підійдуть вони? Майже напевно вони спробують налагодити розмову з представницями з другої групи. Звичайно, можливо, хтось з них підійде і до дівчат з першої групи, але, ось, з якою метою? Але, знову ж таки, таких будуть одиниці, а ваше завдання, дорогі жінки, орієнтуватися на більшість.

Слідує висновок, що зовнішній вигляд жінки – це своєрідний фільтр, що відсіває небажаних для неї чоловіків. І кого фільтрувати, жінка вибирає сама. Легковажна дівчина, яка шукає пригод, своїм занадто відкритим одягом фільтрує серйозних і надійних чоловіків, і привертає чоловіків, що не нагулялися і ненадійних, які просто ще не подорослішали.

А жінка, яка бажає зустріти чоловіка своєї мрії і потім з ним створити щасливу сім’ю, одягається, саме, як жінка. І відсіває більшу частину тих чоловіків, які не являють для неї інтересу. Це або чоловіки альфонси або горе-коханці, що вважають себе Казановими або просто ледачі ненадійні чоловіки. Хоча, з альфонсами трохи складніше.

Отже, наприкінці зробимо висновок про те, що не варто гнатися за нав’язаними нам еталонами моди і думати, що чим менше на жінці одягу, тим вона привабливіша і красивіша. Ні, безумовно, це красиво, але тільки удома, для чоловіка, а не на вулиці і для усіх підряд. А багато жінок чинять навпаки. На вулиці відкривають усі свої достоїнства, а вдома виглядають як сірі мишки в засалених халатах. У результаті через пару років мучаться питаннями, як повернути пристрасть у стосунки з чоловіком або страждають через те, що не знають, як знову стати привабливою і бажаною для чоловіка.

Чи не краще зробити навпаки? Тоді і сварок у сім’ї буде менше, і не потрібно буде роздумувати над тим, як уникнути розлучення в сім’ї. Тому, варто подумати що привертає чоловіків у дівчатах і жінках, і для яких цілей. І, не потрібно роздягатися для того, щоб бути привабливою і сексуальною. Краще одягнутися так, щоб стати чарівною і жіночною.

Автор: Костянтин Леонов