Як утримати улюблену жінку в сім’ї?

Як уникнути розлучення з дружиною?

Взагалі, не можна утримати жінку в сім’ї, якщо вона вирішила піти від чоловіка. Звичайно, можна умовити її, пригрозити їй, але це стане лише тимчасовим заходом і не дуже вдалим. Точніше, зовсім не вдалим. Адже, як мовиться, насильно милий не будеш. Ця стаття є продовженням статті: “Чому жінки йдуть від чоловіків”.

Якщо жінка йде, дійсно йде від чоловіка, то це рішення не є миттєвою забаганкою. До такого рішення жінка йде довгий час. Спочатку вона терпить, намагається підлаштуватися, має ще якісь надії. Але, якщо нічого не змінюється, настає така межа, за яку жінка відступати більше не буде і не буде далі терпіти важкі обставини. Вона просто піде від цих обставин.

І ситуація може посилитися тим, що чоловік неодноразово обіцяв їй “усе, що вона захоче”, аби уникнути розлучення з дружиною. Обіцяв, але нічого не змінювалося. Це ще більше зміцнює рішучість жінки розірвати стосунки. І ці обставини дають вагомий привід стверджувати, що жінку не можна утримати, якщо вона вирішила піти.

Звичайно, є окремі жінки, яких навіть не варто утримувати і не потрібно на них витрачати свій час і сили. Краще таких відпустити на усі чотири сторони. Тут чоловік повинен сам прийняти рішення, окрім нього ніхто цього не зробить. Якщо він згоден розірвати стосунки, значить, так тому і бути. А якщо він любить жінку і розуміє, що не хоче її втрачати, значить, йому варто читати цю статтю далі.

Чи є спосіб утримати дружину від розлучення?

Отже, як кажуть на Сході: “Якщо гора не йде до Магомету, значить, Магомет сам йде до гори”. Якщо не можна утримати улюблену жінку, яка вирішила піти, значить, потрібно зробити так, щоб вона сама не захотіла йти. Як цього досягти? Ну, очевидно, потрібно змінитися самому чоловікові.

Можливо, навіть і змінюватися не потрібно. Потрібно просто стати таким, яким чоловік був раніше. Адже зумів він справити враження на цю жінку? Зумів добитися її? Тобто, можливо, чоловікові треба тільки відкинути погані риси і звички, якими він обріс за час сімейного життя. Наприклад, позбутися пияцтва в сім’ї, викоренивши в собі цю звичку. Хоча, цього може виявитися недостатньо і може знадобитися робота над собою. Але ця робота вартує того, вона окупиться десятиразово.

Як вже казалося, жінка буде поряд з тим чоловіком, кому може довіритися. Не просто чоловік, якому можна довіряти, а саме довіритися. Це різні речі. Довіряти можна і другу і родичеві. Але от довіритися можна тільки найближчій людині.

Шановні чоловіки, адже одного разу вже жінка вам довірилася. Врешті-решт, вона погодилася з якоїсь причини вийти заміж за вас. Значить, вона сприймала вас як чоловіка. Якщо жінка не сприймає чоловіка, як чоловіка, вона не буде поряд з ним. Звичайно, деякі можуть заперечити, що, мовляв, варіантів більше не було, от і довелося їй вийти заміж “за кого попало”. Це брехня. Жінка ніколи не вийде заміж за того, кого вона вважає “ким попало”.

Навіть якщо чоловік хороший і позитивний, але не має усіх рис хорошого чоловіка, на думку жінки, або, якщо в неї немає до нього жодних почуттів, то він і не стане її чоловіком. Дуже часто жінки тримають такого чоловіка поряд з собою, не підпускаючи близько, але і не відпускаючи далеко. Бо він може допомогти в чомусь, адже життя самотньої жінки важке.

І цей чоловік-друг може багато в чому допомогти жінці. Але, щойно з’являється на горизонті інший чоловік, який сприймається жінкою по іншому, як майбутній чоловік, то уся увага перемикається на нього. А цей хороший чоловік-друг йде з її життя. Жінки добре відчувають настрій і нерішучість чоловіків і прочитують її, завдяки своїй інтуїції.

До чого уся ця мова і як це може допомогти утримати жінку, щоб вона не пішла від чоловіка? А для того, щоб ви, шановні чоловіки, зрозуміли, якщо жінка вийшла за вас заміж, значить, спочатку вона бачила у вас чоловіка, вона могла і хотіла довіритися вам. І ваше завдання – повернути довіру жінки, якщо хочете утримати її. Як це можна зробити? Проведемо для цього міні-тест.

Міні-опитування, як утримати дружину від розлучення?

Шановні чоловіки, подивіться на питання, викладені нижчі, і дайте відповідь на них однозначно: так чи ні? Тільки відповідайте чесно. Розумію, що багато хто просто найвищої думки про себе і вважає себе Казна-ким. Причому, не лише в стосунках з жінкою, але і, взагалі, у житті. Але, тут потрібна чесність, тільки вона допоможе правильно зрозуміти ваші дії і скоректувати їх, змінивши ставлення жінки до себе. Отже, поїхали.

 1. Ви любите свою дружину?
 2. Чи обіймаєте і цілуєте ви свою дружину щодня?
 3. Чи шануєте ви свою дружину?
 4. Чи зважаєте ви на захоплення та інтереси дружини?
 5. Чи вважаєте ви, що неприпустимо грубити жінці і піднімати на неї руку?
 6. Чи спілкуєтеся, чи розмовляєте ви з дружиною щодня?
 7. Чи вірні ви своїй дружині?
 8. Чи доглядаєте ви за дружиною, якщо вона захворіла?
 9. У вас хороші стосунки з батьками дружини та іншими її родичами?
 10. У вашої дружини немає конфліктів з вашими друзями?
 11. У вас немає конфліктів з подругами дружини?
 12. Чи купуєте ви, хоч би іноді, дружині квіти?
 13. Чи купуєте ви обновки дружині, які їй потрібні?
 14. Чи вважаєте ви свою дружину привабливою жінкою?
 15. Чи збуджує вас дружина?
 16. У вас усе добре в сексуальних стосунках з дружиною? Ви любите їх різноманітити?
 17. Ви – чоловік? (Тобто, правильної сексуальної орієнтації, гетеросексуальний?)
 18. У вас є свої сімейні обов’язки, які ви виконуєте?
 19. Чи допомагаєте ви дружині по дому регулярно?
 20. Чи займаєтеся ви удома з дітьми?
 21. Чи гуляєте з дітьми на вулиці?
 22. Чи берете участь ви в громадському житті дітей?
 23. Після роботи ви йдете, не затримуючись, додому до дружини, не заходячи в бари, боулінги, нічні клуби, або ж ходите туди разом з дружиною?
 24. Чи завжди ви відмовляєтеся від спиртного… ну, або майже завжди?
 25. Ви вважаєте, що неприпустимо грати в азартні ігри, і програвати великі суми грошей?
 26. Ви вважаєте, що не можна вплутуватися в сумнівні і небезпечні авантюри (крадійство, шахрайство та інші види сумнівної діяльності) здатні спричинити серйозні наслідки?
 27. Чи ви ходите спільно з дружиною гуляти, або в гості?
 28. Чи купуєте ви усі необхідні продукти для дому?
 29. Чи охайні ви в побуті (прибираєте і миєте посуд за собою, складаєте акуратно свої шкарпетки і т. ін.)?
 30. Чи вирішуєте ви побутові питання (поміняти кран у ванні, замінити вимикач, поміняти лампочку і т. ін.)?
 31. Якщо самі не можете впоратися з побутовим питанням, чи викликаєте ви фахівців (сантехніків, електриків та ін.)?
 32. Чи можете ви приготувати обід або вечерю, у разі потреби?
 33. Чи стежите ви за своїм зовнішнім виглядом?
 34. Чи розвиваєтеся ви інтелектуально в якомусь напрямі?
 35. Чи прагнете ви до збільшення добробуту сім’ї (збільшуєте фінансові накопичення на рахунках, прагнете до купівлі майна або інших цінностей)?
 36. Чи проявляєте ви рішучість у своїх діях завжди або майже завжди?
 37. Чи здатні ви виявити характер, коли це необхідно?

Отже, шановні чоловіки, можна підвести підсумки опитування. Чи багато у вас позитивних відповідей, чи ні? Чим більше разів ви чесно відповіли ствердно, тим більш привабливо ви виглядаєте в її очах. Звичайно, різні жінки по-різному оцінюють риси чоловіків. Для однієї важливі одні риси вдачі, для другої цінніші інші. Крім того, певні риси більш значущі. Наприклад, якщо чоловік п’є і б’є дружину, то це набагато більший мінус, ніж, якщо він не уміє приготувати вечерю.

Але, якщо у вас немає жодної позитивної відповіді, то недивно, чому жінка вирішила піти від вас. І, навпаки, якщо чоловік на усі питання відповів позитивно, то жінка триматиметься за такого чоловіка щосили. Звичайно, це ми розглянули дві крайнощі. Жоден чоловік не відповість позитивно або негативно на усі питання (якщо чесно відповідатиме).

Але якщо в чоловіка 70% і більше позитивних відповідей, то це добре його характеризує. Якщо ж таких менше 30%, тобто, є над чим серйозно попрацювати. Ви, напевно, знаєте, які риси вам необхідно підтягнути, розвинути в собі. Не думайте, що це так складно. Адже майже усі з них виконуються, що називається, “на автоматі”, потрібно просто до них звикнути. Робіть усе поступово.

Наприклад, візьміть у звичку купувати щоп’ятниці красиву троянду своїй дружині. Це ж нескладно, дорогою додому зайдіть і купіть. Приблизно через місяць ця дія увійде у вас до звички. Троянда, приблизно, може простояти тиждень. Таким чином, у вас завжди удома стоятиме у вазі красива троянда. Чи, візьміть у звичку обіймати і цілувати дружину, коли прокидаєтеся уранці, коли йдете на роботу і коли приходите з роботи.

Чи звикайте після роботи заїхати в магазин і купити потрібні продукти. Якщо не знаєте, що необхідно, зателефонуйте і запитайте в дружини. У вихідні можна узяти в звичку вирушати кудись з дітьми. У парк на атракціони, у цирк, у зоопарк, просто пограти з ними у футбол на дитячому майданчику. Після регулярного виконання якогось обов’язку він увійде у вас до звички. Ви так діятимете вже “на автоматі”.

Подумайте, які риси вам більше до душі, що ви можете добре зробити і в чому можете досягти успіху. І розвивайте ці риси, зводячи їх у звичку. Тільки не потрібно намагатися досягти успіху на всіх напрямках відразу. Як відомо, за натовпом зайців поженешся – від усіх отримаєш. Виберіть, спершу, пару важливих обов’язків, виконуйте їх регулярно, зведіть їх у звичку. Щойно ви закріпили їх у собі, можете вибрати ще пару і розвивати їх.

Ваша жінка обов’язково побачить зміни у вас, зрозуміє, що ви працюєте над собою, і не захоче вже від вас йти. Бо набагато легше йти стежиною, яка вже уторована, ніж намагатися топтати нову стежину людських взаємин з іншою людиною, з якою невідомо, як все ще складеться. А тут чоловік “змінюється на очах”, ну прямо, “золото, а не чоловік”, нікуди я від нього не піду. І не піде. Природно, після того, як мета досягнута (вам вдалося утримати улюблену жінку), не зупиняйтеся на цьому. Удосконалюйтеся і далі і ви завжди будете на висоті в очах і своєї дружини і своїх дітей і усіх людей, що оточують вас. Не сумнівайтеся, у вас усе вийде.

Автор: Валентина Стригун