Як уникнути чоловічої зради?

Як запобігти зраді і стати щасливою сім’єю?

Для того, щоб уникнути чоловічої зради, жінці в сім’ї треба особливо уважно придивитися до наступних двох речей. По-перше, не треба довіряти тим жінкам і дівчатам, з якими він проводить разом багато часу і не ставитися до цього, як до належного. Як ми вже з’ясували, причини чоловічої зради досить різноманітні, але все-таки, найчастіше чоловіки зраджують просто тому, що в них є така можливість.

Якщо ваш чоловік у сім’ї почав зраджувати, то вам необхідно вирішити, як ви на це реагуватимете. Чи будете ви сприймати це спокійно або ж вирішите запобігти чоловічій зраді. Якщо ви хочете уникнути чоловічої зради, то вам потрібно докласти чимало зусиль, щоб переорієнтовувати чоловіка на сім’ю, викликати в нього потребу залишитися з вами і знову сподобатися чоловікові. І тому безглуздо розраховувати, що за два-три десятиліття спільного життя він жодного разу не зверне увагу на іншу жінку.

Прагніть до тонкого розуміння психології чоловіків у шлюбі, спробуйте зрозуміти, чим керується чоловік у своїх вчинках. А також проаналізуйте чим керуєтеся ви у ваших вчинках. Якщо чоловік зраджує, значить, є певна причина, яка і впливає на його поведінку. Подумайте, що може служити мотивом для зради? Можливо, у сорок років у нього з’явилася потреба знову відчути молодість? Можливо, ви не звертаєте уваги на чоловіка, не спілкуєтеся, не слухаєте його?

У більшості випадків інтрига на стороні принаджує чоловіка не лише новизною в сексуальних стосунках, але ще і тим, що ці стосунки не затьмарюють проблеми в повсякденному житті.

Не дивно, що чоловіки в сім’ях, які із самого початку були вірні дружинам, залишаються вірні їм і далі. Якщо чоловік щасливий і любить свою дружину, то вона відповість взаємністю і залишиться йому кращим другом. Їх стосунки не міняються, подружжя зберегло і взаємну любов у сім’ї і дружбу і сексуальний потяг один до одного. Чоловік не зраджуватиме, якщо він задоволений, щасливий і відмінно себе почуває. Але чоловікам потрібне і схвалення їх дружин, вони дуже чутливі і до фізичних ласок і до звичайних лестощів.

Отже, для того, щоб уникнути чоловічої зради, є декілька порад, звичайно, це не панацея чоловічої вірності, але, у більшості випадків вони допоможуть запобігти чоловічій зраді:

 1. Чоловік і дружина мають бути друзями. Якщо цього не буде, то про щасливий шлюб можна забути, і це в кращому разі. А в гіршому – відсутність дружби в подружжі може стати причиною розлучення в сім’ї.
 2. Частий і якісний секс у шлюбі.
 3. Чуйність і увага.
 4. Зробіть так, щоб з вами поруч не було нудно.
 5. Постарайтеся залишатися в хорошій формі.
 6. Намагайтеся збуджувати один одного.
 7. Не “дресируйте” чоловіка і не будьте мегерою, більше довіряйте чоловікові.
 8. Більше проводьте часу один з одним. Наприклад, регулярно вибирайтеся на вихідних кудись (на природу в ліс, на річку, у театр або в кафе) або просто погуляйте по місту вечорами.
 9. Більше спілкуйтеся один з одним. Спілкування – один із секретів щасливих сімей. Повідомляйте чоловікові щось захоплююче, діліться чимсь цікавим, запитуйте поради або думку чоловіка в будь-чому.
 10. Шануйте чоловіка, і він почне шанувати вас, виявіть відповідальність і не обмежуйте свободу, якщо це не впливає на ваші стосунки в сім’ї.
 11. Навіть ставши матір’ю і виховуючи дитину в сім’ї, залишайтеся дружиною для свого чоловіка, не обділяйте його ласкою і увагою.
 12. Не прив’язуйте його до себе дуже міцно. Чим коротше поводок, тим він швидше порветься. Надайте йому достатньо свободи і покажіть, що довіряєте йому. Тоді він стане довіряти вам.

Звичайно, ви не зможете зробити так, щоб ваш чоловік уникнув усіх спокус у житті. І ви не зможете усунути усі ситуації, в яких у вашого чоловіка буде можливість зрадити. Але, зате у ваших силах зробити так, щоб задовольнити усі потреби вашого чоловіка і в увазі, і в ласці, і в спілкуванні з вами, і в інтимних стосунках у сім’ї та інші. Тоді у вашого чоловіка просто не буде нужди шукати в іншій жінці те, що йому потрібне, адже він усе це отримує з вами. І неправі ті, хто каже, що усе марно, усі мужики однакові, мовляв: “Скільки вовка не годуй, він все одно в ліс дивитиметься”. А ви спробуйте нагодувати усією різноманітністю “страв”, на які ви здатні. І побачите результат, що дивитися він, може, іноді і буде в ліс, але втекти – вже не втече.

Автор: Наталя Дейнека