Маленька дівчинка

При перегляді світлин родини вже колишнього Президента США Барака Обами, дивлячись на світлини їх сімейного щастя, бачачи обличчя закоханої в нього дружини, спадають на думку слова публіциста Олександра Ткаченко:

«У кожній жінці – не важливо скільки їй років, і чого б вона у своєму житті не наробила – живе маленька дівчин­ка, дитина. Чиста, наївна, яка вірить у диво. Тільки в од­них це вічне дитинство живе, а в інших від злості і під­ступнос­ті людської – завмирає, ховається перелякано, щоб не дай Бог – не помітили його. Або ж – намагається захистити се­бе удаваним цинізмом і грубістю».

До цих чудових слів можна лише додати, що така маленька дівчинка живе в жінці, поруч з якою знаходиться справжній чоловік, поруч з яким вона відчуває себе в цілковитій безпеці, який завжди, попри все, знайде для неї, коханої, зайву хвилину, щоб вислухати її (помилуватися нею). Що ми і бачимо на світлинах. Такі стосунки і є ЛЮБОВ.

Приємно бачити її прояви в людях.

Бережіть себе і ваших близьких, цінуйте спільно проведений час.

Чоловіки, бережіть ваших жінок, любіть їх, піклуйтеся про них –  і тоді ви побачити поруч маленьку дівчинку, що ховається у вашій жінці. Згодні, можливо знадобиться чимало часу і зусиль, але це того варте.

З любов’ю, редакція сайту