Як змусити ревнувати чоловіка, залежно від його темпераменту?

У попередній статті мова йшла про те, навіщо дружини намагаються викликати ревнощі в чоловіків, якими способами вони користуються і які з них найбільш ефективні.

Але, у минулій статті ми абсолютно не враховували темперамент чоловіків. Чоловіки усі різні і методи для того, щоб викликати в них ревнощі, також повинні відрізнятися. Погодьтеся, що повільний і вдумливий флегматик і імпульсивний неврівноважений холерик абсолютно по-різному відреагують на одну і ту ж ситуацію.

Якщо для флегматика якийсь спосіб виявиться недостатнім для того, щоб його розворушити, то для холерика він виявиться занадто сильним приводом для ревнощів і буде багатий на негативні наслідки – для самої дружини, що намагається викликати в нього ревнощі, так і для її «об’єкту обожнювання», з яким вона намагається це зробити. Далі детальніше розберемо поведінку чоловіків різного темпераменту.

Як викликати ревнощі у свого чоловіка-меланхоліка?

Чоловіка-меланхоліка відрізняє підвищена чутливість до різних ситуацій, боязкість і нерішучість. Якщо ви намагаєтеся викликати ревнощі в чоловіка з таким темпераментом, то треба бути вкрай обережною і розуміти, якої мети ви хочете досягти.

Якщо ви не знаєте, як повернути пристрасть у стосунки і хочете це зробити за допомогою ревнощів, то це може викликати зворотний ефект. Річ у тім, що меланхолік часто опускає руки при виникненні труднощів і не прагнутимете їх здолати. І якщо ви, намагаючись змусити його ревнувати, фліртуєте з іншими чоловіками, то він може плюнути на це і, взагалі, розірвати відносини з вами. Якщо ж не розірве, то переживати це буде дуже болюче. Така ситуація сильно ударить по ньому і йому знадобитися певний час, щоб прийти до тями.

Ще чоловіки-меланхоліки мають хорошу уяву. І це можна використовувати для «розпалювання» в ньому ревнощів. Натяки на те, що у вас з’явився (чи ось-ось з’явиться хтось ще), несподівані подарунки і квіти (можете самі їх купити), розповіді про нового молодого чоловіка, співробітника у вашій компанії. Усе це розбурхає уяву в чоловіка-меланхоліка і викличе в нього ревнощі.

Але пам’ятайте, вам доведеться бути хорошою актрисою. Бо в меланхоліків є одна сильна риса, виражена яскравіше, ніж у представників інших темпераментів. Вони дуже добре бачать людей «наскрізь», тобто, поспілкувавшись з людиною, вони краще за інших розуміють, бреше вона, або каже правду і що варто від неї чекати.

Як змусити ревнувати чоловіка-флегматика?

Чоловіки-флегматики урівноважені, мають хороше самовладання, вони розсудливі. Мабуть, чоловіків з таким темпераментом змусити ревнувати складніше, ніж інші типи. На відміну від чоловіків-меланхоліків, вони не зрозуміють «прозорі» натяки, про те, що у вас, нібито, хтось з’явився і просто не звернуть на них уваги.

У цьому випадку ефективнішим буде «візуальний» контакт. Тобто якщо ваш чоловік-флегматик побачить, як ви дещо фліртуєте з іншим чоловіком, то шанси добитися своєї мети суттєво підвищуються.

Проте, тут є інша трудність. Чоловіки з таким темпераментом урівноважені, неемоційні і украй нечутливі. Навіть якщо вам вдасться викликати ревнощі в такого чоловіка, він може залишитися украй незворушним і не вдасть, що ваша поведінка стала причиною для ревнощів.

Також не варто чекати від чоловіка флегматика швидких, миттєвих дій після того, як вам вдалося викликати в нього почуття ревнощів. Один з недоліків флегматиків є його висока інертність (хоча, вона часто грає і позитивну роль, адже більшість з нас любить постійних чоловіків, і флегматики – найбільш постійні з них).

Флегматики повільно перебудовують свої звички і слабо реагують на зовнішні враження. Тому, навіть якщо він почне ревнувати, йому знадобитися час, щоб усе добре обдумати, скласти план дій і почати його утілювати. Тому, якщо ви упевнені, що вам вдалося добитися ревнощів у вашого флегматичного чоловіка, то дайте йому час для того, щоб їх осмислити і відреагувати.

Як змусити ревнувати чоловіка-холерика?

Чоловіки-холерики украй рухливі, енергійні і дуже активні. Якщо у вас чоловік саме з таким темпераментом, то будьте обережні. Якщо ви вирішите пофліртувати з іншим чоловіком у нього на очах, то це може закінчитися серйозним скандалом. І мало не покажеться ні вам, ні тому чоловікові, з яким ви спробуєте це утнути. А після повернення додому вас чекає серйозний конфлікт у сім’ї.

Якщо ви купите собі квіти або подарунки, він може порвати їх і викинути в сміття. А якщо розповісте про те, який у вас на роботі з’явився чудовий новий співробітник, ваш чоловік-холерик може заявитися до вас на роботу в середині дня, щоб «по-чоловічому» поспілкуватися з «тим козлом, який пристає до моєї дружини».

У такому разі будуть легкі, але регулярні натяки на те, що у вас з’явився певний прихильник, що проявляє до вас знаки уваги. При цьому необхідно регулярно натякати йому на це, бо через свою високу активність холерик може не помітити їх відразу і відреагувати на них, але, при цьому, робити це слід акуратно.

Як викликати ревнощі, якщо ваш чоловік-сангвінік?

Чоловіки з цим темпераментом дуже рухливі і діяльні, подібно до холериків. Тільки, на відміну від останніх, у сангвініків їх спонтанність і енергійність урівноважена. Якщо холерик побачив вас з іншим чоловіком – чекай біди. Він не стане розбиратися. Але сангвінік, за бажання, може стримувати свою реакцію і прояв почуттів, оскільки це урівноважений тип темпераменту.

Щоб змусити ревнувати чоловіка-сангвініка, можна використовувати усі «загальноприйняті» способи, про які йшла мова в попередній статті.

При цьому слід пам’ятати, що сангвініки швидше за інших навчаються і освоюють нові навички. Тому, не варто застосовувати один і той же метод для викликання в нього ревнощів, інакше він розпізнає правду, звикне до цього методу і навчиться на нього реагувати. Варто бути винахідливою і міняти їх частіше.

Отже, ми розібрали, як викликати ревнощі в чоловіків, залежно від їх темпераменту. У наступній статті поговоримо, а чи треба, взагалі, примушувати ревнувати другу половинку, чим нам це може обернутися в результаті? Адже ревнощі з боку чоловіка можуть обрушитися на нас зовсім не так, як ми це собі припускали.

Автор: Оксана Волкова