Чи треба примушувати чоловіка ревнувати?

Чи потрібно викликати в чоловіка ревнощі?

Ця стаття є завершальною статтею на тему чоловічих ревнощів і того, як її викликати. Але виникає питання, а чи треба усе це робити? Чи дійсно жінка отримає те, що вона чекає, або результат буде іншим, не зовсім таким, якого вона чекала? Чи, навіть, зовсім протилежним. Замість того, щоб звернути увагу на свою жінку і почати усіма силами боротися за неї, чоловік може від неї відвернутися.

Про те, як ревнощі гублять любов, вже йшла мова в статті «Любов і ревнощі в сім’ї. Ревнощі – ознака любові, або недовіри?». Але в ній говорилося про ревнощі взагалі. Зараз ми поговоримо конкретно про чоловічі ревнощі і про те, чи можуть вони повернути пристрасть у стосунки, або ж навпаки, стануть причиною розлучення в сім’ї?

Чого бажає досягнути жінка, викликаючи ревнощі в чоловікові?

  1. Часто жінці бракує уваги з боку чоловіка, і вона просто скучає за ним. На початку стосунків, і в перші роки шлюбу, проблем цих не було. Але стосунки чоловіка і дружини в сім’ї, поступово, потьмяніли. Чоловік у сім’ї звик до своєї дружини і вона не викликає в нього того приливу почуттів, що був раніше. І дружині починає сильно бракувати цього. У такому разі, прагнучи повернути увагу чоловіка, вона намагається викликати його ревнощі.
  2. Бувають інші ситуації. Коли в сім’ї відбуваються конфлікти і дуже часто. Чи, навіть більше, чоловік б’є дружину. Часто це відбувається в стані алкогольного сп’яніння. Проблема алкоголізму в сім’ї – одна з найсерйозніших небезпек. У цьому випадку дружина може викликати ревнощі в чоловіка не для того, щоб налагодити відносини.

У таких випадках, швидше за все, уникнути розлучення в сім’ї не вдасться і дружина, навряд чи хоче їх підтримувати. У цьому випадку дружина може зважитися не лише на флірт з іншими чоловіками, але і на зраду. По-перше, щоб підняти свою самооцінку, зрозуміти, що вона подобається іншим чоловікам і, по-друге, щоб хоч якось помститися своєму чоловікові і потім розлучитися з ним.

  1. Дружина намагається викликати ревнощі в чоловіка просто заради розваги. Її бавить те, що чоловіки сваряться і з’ясовують стосунки через неї. Пам’ятаєте, як у середні віки лицарі влаштовували турніри, і переможцеві діставалася прекрасна пані? Нашій сучасній егоїстичній героїні хочеться випробувати щось подібне, і вона свідомо викликає ревнощі у своєї другої половинки, спостерігаючи за його реакцією і діями і отримуючи від цього задоволення.
  2. Дружина може викликати ревнощі в чоловіка у відповідь на його аналогічні дії. Тобто, якщо чоловік звертає занадто сильну увагу на інших жінок, обсипає їх компліментами, то жінка може почати робити те ж саме.

Отже, зрозумілі головні причини, що спонукають жінок викликати ревнощі у своїх чоловіках. Але чи зможуть вони тим самим досягнути своєї мети і змусити представників сильної статі діяти так, як хоче жінка?

Що отримає жінка, викликавши ревнощі в чоловіка?

Всупереч очікуванням, реакція чоловіків може виявитися зовсім не такою, на яку чекала жінка. Часто змусити ревнувати чоловіків легше, ніж потім зупинити ці ревнощі і повернути їх довіру. Так, саме довіру. Адже ревнощі – це ознака недовіри, а не любові. Часто кажуть: «Ревнує, значить, любить». Але правильніше було б сказати: «Ревнує, значить, не довіряє». Ревнувати може не лише любляча людина.

Крім того, ревнощі часто стають причиною розпаду сім’ї, на відміну від любові. Любов сім’ї не руйнує, на відміну від ревнощів, які, подібно до іржі, з часом руйнують навіть найміцніші стосунки.

Звичайно, приємно відчути один-два рази, як ваш чоловік «завівся» від вашого фліртування з іншим чоловіком. Але якщо так відбуватиметься постійно і ще вдома буде з’ясування стосунків на тлі цього, то це дуже швидко набридне і переросте в постійні скандали. Тому найкраще бути обережною і ретельно подумати, чи варто намагатися пробудити ревнощі у своєму обранцеві?

Часто буває так, що жінка любить чоловіка. Але бажає додати трохи вогню в стосунки. І починає спілкуватися з іншими чоловіками, демонструючи своєму чоловікові, що в неї з’явився хтось інший. Але потім відбувається непередбачене. Замість того, щоб пристрасть і стосунки спалахнули між ними з новою силою, вони… закінчуються. Бо чоловік дійсно починає вірити, що в його дружини з’явився хтось інший і що особисто він більше їй не цікавий. Що дивно, подібний розвиток подій часто спостерігається в людей молодого віку (18-25 років).

Виключенням, звісно, можуть бути випадки, коли стосунки і так вже зжили себе, і остаточне їх припинення – лише справа часу. У такому разі виклик ревнощів у чоловіка не принесе шкоди таким стосункам. Адже вони і так, практично, закінчені. Але, з іншого боку, користі вони самій жінці теж не принесуть. Лише утішать самолюбність.

Наприкінці додам, що таких ситуацій, коли ревнощі чоловіка можуть принести користь, дуже мало. Майже завжди ревнощі йдуть на шкоду стосункам. Щоб залишитися привабливою для чоловіка, не треба намагатися змусити його ревнувати. Цим ви зробите тільки гірше.

Треба змусити його знову полюбити вас. Стати красивою. Як у молодості. Коли ви тільки познайомилися. Не потрібно казати, мовляв, вже вік не той. Жінка може бути красивою в будь-якому віці. А фітнес-клуби відвідують не лише молоді дівчата. Стати красивою, підтягнутою, відновити гардероб.

Хочете привернути увагу свого чоловіка? Так зробіть це. Вам це під силу. Звісно, декому не хочеться докладати зусиль. Вони краще пофліртують з кимсь. А їх чоловік, углядівши це, приповзе на колінах з квітами, подарунками і словами прощення. Тільки не буває так у житті. Щоб щось отримати, доведеться попрацювати.

Крім того, дорогі, милі, улюблені наші жінки, пам’ятайте, що жити краще з чоловіком, який вас любить і не ревнує, а не з тим, який ревнує, але не любить.

Автор: Оксана Волкова