Маленький бегемотик

У зоопарку Цзинаня, що в Східному Китаї, народилося дитинча гіпопотама. Персоналу вдалося зробити кілька чудових світлин, доки малюк і його мама дружно їли солодку моркву та капусту.

Батько маленького бегемотика міг спостерігати за своїм сімейством через огорожу сусіднього вольєра.

Новонароджене дитинча доки ні на крок не відходить від своєї матері. Абсолютно також маленькі гіпопотами поводяться і в дикій природі, інакше вони можуть загинути від зубів численних хижаків, що мешкають як у воді, так і на суші.

Доглядачі китайського зоопарку дуже горді появі на світ нового мешканця, адже випадки розмноження гіпопотамів у неволі украй рідкі.

Більшу частину часу бегемоти проводять у водоймі, щоб уникнути перегрівання. На сушу вони виходять, щоб поїсти. В основному це відбувається вночі, коли спадає спека. Живляться гіпопотами травою, яка росте уздовж річок або озер. На суші їм доводиться бути особливо пильними, оскільки на них і на їх дитинчат можуть напасти леви.

Хижакам непросто впоратися з великим гіпопотамом, але вони здатні нанести йому багато важких ран, після яких їм залишається чекати, коли жертва помре від крововтрати або від інфекції. Можемо лише порадіти, що така доля не спіткає маленького бегемотика.