Значення динозаврів у вихованні дітей

«Причому динозаври до виховання дітей?» – цим цілком доречним запитанням може багато хто задатися, прочитавши заголовок цієї статті. Що ж, спробуємо в цьому розібратися.

Для багатьох батьків колись наступає момент у житті, коли вони бувають просто шоковані від усвідомлення того, що абсолютно не знають власну дитину. Найчастіше таке трапляється, коли дитина вступає в пору підліткового віку, хоча, звичайно, бувають виключення з цього правила. Попри все, це саме по собі не виключає малоприємного факту: ваше улюблене дитя перетворюється на малознайому, а то навіть, відверто чужу людину. Причин цьому може бути багато, але найчастіше це відбувається просто… через байдужість батьків, коли вони мало цікавляться, а то і просто відверто ігнорують становлення особистості власної дитини, або простіше кажучи – її дорослішання. Це триває відносно довгий період часу, під час якого дитина все далі відсторонюється від батьків, доки вони не помітять цього. А далі…

А далі, щоб подібного з вами не трапилося, більше цікавтесь тим, що цікавить вашу дитину, що захоплює її. Причому цікавтесь щиро, бо діти відчувають фальш, і не думайте, що зацікавлення дітей можуть носити якийсь примітивний характер, якраз навпаки, примітивно мислити можуть лише деякі дорослі. Дітей до певного віку ще не зачіплює руйнівний вплив цього світу, так що дорослим є завжди в чому повчитися в дітей, лише б дорослі цього хотіли. І бажано починати по-справжньому цікавитися дорослішанням любимої крихітки буквально з перших днів її життя, щоб з роками в її душі для вас менше залишалось загадок.

Дехто після цього зауважить: «Зрозуміло, але ж при чому тут динозаври?» Та при тому, що динозаври вражають дітей: своїми розмірами, виглядом, таємничістю, як справжні казкові істоти. Чим не спільна тема для зацікавленості, чим не причина почати спільний діалог з власною дитиною, якщо ви, звичайно, ще не почали цього робити.

Ну, а на додаток пропонуємо вашій увазі матеріал про динозаврів, який і став причиною написання цієї статті.

З повагою, редакція сайту