Тварини альбіноси – частина 1

  1. Два єноти-альбіноси, Сніжок і Нел, прекрасно знаходять спільну мову зі своїм сірим побратимом по кличці Шанс. Проте жити їм доводиться в зоопарку Чарльстону, оскільки білосніжні шубки роблять їх занадто уразливими для хижаків.

  1. Ця маленька білочка-альбінос старанно набирає вагу перед довгою зимою. Білки не впадають у зимову сплячку, тому їм доводиться накопичувати запаси жиру про запас, щоб перезимувати, не піклуючись про пошуки їжі. Білка-альбінос – дійсно велика рідкість, такий колір серед цих гризунів зустрічається один раз на сто тисяч.

  1. Китайські трьохкоготні черепахи-альбіноси представлені в колекції акваріума «Блакитний риф» англійського Портсмута.

  1. Пара надзвичайно рідкісних білих дитинчат східної безкоготної видри з’явилася на світ в акваріумі «Блакитна планета» міста Елсмера, Великобританія. У цих малюків є ще абсолютно звичайний брат, що народився одночасно з ними в березні цього року.

Шубки їх старших братів золотисто-кавового відтінку, а два молодшеньких народилися повністю білими.

Це сімейство видр з двома малюками-альбіносами по-справжньому унікальне. У дикій природі таке іноді трапляється, але в умовах зоопарку – велика рідкість.

  1. Ось вже два тижні, як це пухнасте дитинча кенгуру, що народилося з білосніжною шубкою, покинуло затишну мамину сумку і безтурботно гріється на сонечку поряд з мамою в одному із зоопарків Данії.

Ще один винятковий малюк – деревний кенгуру Бенета в парку дикої природи. Дитинчата-альбіноси серед цих сумчастих народжуються в одному випадку з десяти тисяч.

  1. Це не мармурова скульптура, а відпочиваючий алігатор-альбінос з акваріума Сан-Пауло, Бразилія.

  1. Це вже друге біле дитинча бізона, що народилося в стаді неподалік від Джеймстауна, штат Північна Дакота.

Незважаючи на значні розміри, цей бізон по кличці Біла Хмара ще зовсім молодий. Його батьківщина – ферма на південному сході штату Північна Дакота.

  1. Цей білий алігатор приліг відпочити на лужку для гольфу в одному з приватних клубів Флориди.

  1. Кабани-альбіноси стали сенсацією на 33-му фестивалі артистів цирку, що проходив у Монте-Карло. Гучні оплески дісталися і дресирувальникові Карлу Фердінанду Транку.

  1. Дитинча однієї з рідкісних тварин у світі – кажана-альбіноса, цілком уміщається на пальці ветеринара, який виходжує малюка в австралійському Центрі з реабілітації кажанів після нападу кішки.