Як чоловікові проявляти любов до дружини?

Як доглядати за дружиною?

Одружені чоловіки, частенько, приділяють мало уваги своїм дружинам і махають рукою на це, мовляв, як доглядати за дружиною, якщо вона вже до усього звикла і її нічим не здивувати? Ця стаття призначена для представників сильної половини людства і давайте в ній поговоримо, як чоловікові проявляти любов до дружини, якщо стосунки між вами, начебто, вже склалися і сім’я щаслива.

Звичайно, чоловіки менш схильні до прояву почуттів і емоцій, ніж жінки, це обумовлено їх фізіологією. Але, для жінки в сім’ї важливо відчувати, що вона як і раніше залишилася привабливою для чоловіка.

Якщо чоловік не проявляє любов до дружини

Що буде, якщо чоловік не проявляє любов до дружини? Давайте, спробуємо розібратися. На самому початку стосунків, під час так званого «цукерково-букетного періоду» чоловік, прагнучи справити враження на жінку, прагне виявити свої кращі риси. Він може демонструвати свої кращі якості, щоб її завоювати.

І ось, показавши себе в кращому світлі, він справив враження, сподобався жінці. Якщо усе склалося добре, то, вступивши в шлюб, вони створили нову сім’ю. І тут, раптом, чоловік міняється. Можливо, не різко, а поступово, але міняється. Вже не йде мова ні про квіти, ні про цукерки, ні про подарунки. Чоловік став рідко балувати свою дружину.

Крім того, чоловік у сім’ї став холоднішим по відношенню до своєї дружини. Якщо раніше романтики і пристрасті було в надлишку, то зараз бажання обійняти дружину, поцілувати, або погладити вже не виникає. Чи виникає, але дуже рідко.

І як ви думаєте, як поставиться жінка до таких змін у своєму чоловікові? Напевно, різко негативно. Адже вона вважала його мало не ідеалом! Цікавим, уважним, чуттєвим чоловіком, що має усі риси хорошого чоловіка. А він перетворився в просто чоловіка, звичайного, нічим не примітного. Як тут не висловити свого розчарування: «Немає нормальних мужиків. Усі мужики однакові».

Шановні чоловіки, ви хочете стати «нічим не примітною» особою в очі вашої дружини? Чи хочете залишитися для неї тим же цікавим і галантним чоловіком, якого вона зустріла, в якого закохалася і вийшла заміж за нього? Звичайно, вибір треба робити тільки вам. Але погодьтеся, любити і бути коханим – це куди краще, ніж не любити і бути, відповідно, нелюбимим. Незадоволення в стосунках є причиною конфліктів у сім’ї і, зрештою, може стати причиною розлучення в сім’ї.

Крім того, не варто забувати відому істину: «Якщо чоловік не проявляє любові до дружини, то це починають робити інші чоловіки». Якщо чоловік не знає, як доглядати за дружиною і не хоче цього знати і робити, то відсутність уваги з боку чоловіка може стати причиною жіночої зради. Причини зрад чоловіків і дружин різні, про це йшла мова в статті: «Ставлення чоловіків і жінок до зрад».

Чому люди зраджують один одному, навіщо вони це роблять? Зрада дружини – це, свого роду, «політичний хід», відчайдушний крик. Чоловік зраджує, бо хоче іншу жінку. Жінка частіше зраджує не тому, що захотіла чужого чоловіка, а тому, що стосунки чоловіка і дружини в сім’ї не найкращі.

Якщо чоловік продовжує доглядати за своєю дружиною

Жінка розквітає, подібно до квітки, якщо за нею доглядати як за квіткою. Ні, щодня поливати, звичайно, не потрібно. Але, проявляючи любов до своєї дружини, ми піднімаємо її самооцінку, ми даємо їй можливість відчути себе красивою і бажаною для нас, і так ми робимо її щасливою. У вдячність, вона, подібно до квітки, обдаровує нас своєю красою.

Щаслива любляча жінка цінуватиме і шануватиме того чоловіка, який її любить, вона буде ніжною і ласкавою дружиною, вона завжди створить підтримку і допомогу, коли це буде необхідно. Чоловіки, ви хочете таку дружину для себе? Напевно, хочете. І, навпаки, нещасна жінка буде злою і дратівливою, про жодну підтримку мріяти не доведеться.

Щаслива жінка буде хорошою матір’ю вашим дітям і буде відмінною дружиною для вас. Вам буде приємно в її товаристві, удома буде атмосфера любові і згоди. І після важкого дня на роботі і скандалу з начальником вам захочеться йти не в пивну і шукати розради в «зеленому змієві», а вам захочеться скоріше повернутися додому, де вас чекають і люблять.

Чоловіки часто вважають, що вони повинні забезпечити дружину усім необхідним у матеріальному сенсі, то вона має бути задоволеною і випромінювати щастя. А якщо вона його не випромінює, то це не його проблеми. Але, як відомо, багаті теж плачуть. Жінка, звичайно, відчуватиме достаток в усьому, але особистого щастя їй буде недостатньо. Це як птах у золотій клітці. Так, клітка в неї золота, але вона в ній нещасна і мріє вирватися на волю.

Які знаки любові найкраще приділяти дружині?

Продовжуючи вкладати увагу і турботу в жінку, чоловік отримує величезні дивіденди від цього вкладу. І для цього не так багато потрібно робити. Досить просто залишитися собою після одруження. Адже, врешті-решт, ви змогли справити враження на жінку, вона погодилася вийти за вас заміж. Якщо жінка не сприймає чоловіка, як чоловіка, то вона не буде з ним. Коли жінка зможе довіритися чоловікові, не просто довіряти чоловікові, а саме, довіритися, тоді вона погодиться на союз з ним. Довіритися чоловікові – це ближче почуття, у порівнянні із звичайною довірою, адже довіряти можна і другу і родичеві, а довіритися – тільки близькій людині.

Отже, як треба доглядати за дружиною, і які знаки уваги їй приділяти? Взагалі, будь-яка увага чоловіка дуже корисна в стосунках. Але, давайте розберемо все детальніше.

  1. Згадайте, коли ви тільки зустрічалися зі своєю дружиною, як ви проводили час? Напевно, були і походи в кіно, і походи в кафе і подорожі удвох на природу. То чом би ні продовжувати це робити і далі? Звичайно, після народження першої дитини в сім’ї можуть виникнути певні складнощі, адже дитина в перший рік життя вимагає багато батьківської уваги. Але це не надовго, адже дитина незабаром підросте і її можна, наприклад, залишати в бабусь, або брати із собою.
  2. Даруйте квіти і подарунки своїй дружині. При цьому, необов’язково дарувати щодня по шикарному букету троянд. Досить раз на тиждень купити красиву троянду. Троянда цілком може простояти тиждень, а на наступний ви подаруєте дружині нову. Таким чином, удома постійно стоятиме красива квітка, як знак вашої любові і вашої уваги.

Подарунки, також, найкраще дарувати не у свята, а несподівано. Чому слід дарувати подарунки «несподівано», а не у свята? Бо у свято жінка цілком природно чекає подарунок, знає, що їй повинні його подарувати. Ні, звичайно, вона не знає, що їй подарують, але сам факт подарунка не буде для неї несподіванкою.

А якщо чоловік, час від часу, робить подарунки просто так, не прив’язуючи їх до жодної події, то це будуть по справжньому сюрпризи, оскільки жінка не чекає їх від нього. І ці подарунки не обов’язково мають бути дорогими, адже, як відомо, не за ціною подарунок дорогий, а за тим, що його дарують. Головне – це знак любові і уваги.

  1. Розмовляйте з дружиною і кажіть їй приємні речі. Спілкування – це один із секретів сімейного щастя і дружби між подружжям. Компліменти, які ви робили своїй дружині, коли ваші стосунки тільки починалися, повторюйте і після весілля, не забувайте про них.
  2. Тілесні контакти. Це і обійми і погладжування і поцілунки, без них не обійтися. Обіймайте дружину, пестіть її, гладьте. Наприклад, уранці, перед відходом на роботу, непогано узяти за правило обійняти і поцілувати дружину і увечері, по приходу, також. Добре, якщо це стане своєрідним звичаєм у сім’ї.

Гладьте дружину, погладжування сприяють психологічній розрядці. Адже не даремно ми так любимо гладити кішок, а вони люблять, щоб їх гладили. Ось і жінки люблять. Тому, спробуйте зняти напругу і стрес так само. Можете зробити масаж дружині, а потім вона може помасажувати вас. Масаж, особливо у відсутності одягу, може перерости в щось більше (а, швидше за все, так і буде), адже інтимні стосунки в сім’ї ніхто не відміняв. Можливо, подібні методи спілкування стануть теж, свого роду, сімейним звичаєм, що зближує подружжя.

Отже, наприкінці зауважу, що залицяння і знаки уваги від своїх чоловіків потрібні жінкам, щоб бути щасливими. Від того, як чоловік ставиться до своєї жінки, залежить, ким вона стане для нього, люблячою дружиною, або дружиною, яка постійно сварить і критикує. Майже усе залежить від чоловіка, адже саме він формує жінку і її ставлення до себе. І поведінка жінки, і її ставлення до чоловіка – це результат дій, у першу чергу, самого чоловіка.

Автор: Костянтин Леонов