«Холодильникова» терапія

Багато українців у зв’язку з подіями фактично останнього десятиліття часто стикаються з нерозумінням з боку рідні, якій «пощастило» жити в рф чи білорусі, адже в тих країнах картина сприйняття світу дуже сильно, а деколи практично кардинально відрізняється від картини, яку бачить решта світу. Звісно, через це в багатьох громадян України боліло серце, що їхні рідні перебувають у полоні російської (чи кремлівської – хоча це одне й те ж) пропаганди. Багато хто намагався достукатися до них, але в більшості випадків всі спроби виявлялися марними.

У світлі вже неприхованого російського вторгнення натиск цієї пропаганди настільки збільшився, що переніс промиті мозки своїх жертв буквально на новий, міжгалактичний рівень. І дехто з українців задається питанням: що робити в такому випадку? Відповідь на це вкрай болюче і важливе питання вкрай стисла: нічого. У вигаданому роспропагандою світі вони живуть (ви тільки вдумайтеся!) більше ніж два десятиліття. У рф виросло ціле покоління людей, які нічого іншого не бачили, окрім тієї картину світу, яку пропанувала пропаганда, а ви вважаєте, що зможете навіть кількома десятками роликів знищеної російської техніки і обвугленими трупами загарбників переконати їх у тому, що їхня «потужна» і «прекрасна» країна, а саме такою показує рф пропаганда, може бути неправа? Довести зворотне – це практично марна справа.

Крім того, людина бачить те, що хоче бачити, чути те, що хоче чути, мало якій людині сподобається хай і гірка, але правда. Особливо та правда, яка практично перевертає її свідомість: що вона живе не в «наддержаві», якою керує «геній всіх часів і народів», як у цьому її запевняла два десятиліття пропаганда, що лилася ледь не з кожної праски, а натомість вона живе в країні-ізгої із напівзруйнованою економікою (а що буде далі, навіть уявити страшно!), а керує цим державним недорозумінням (саме недорозумінням, а непорозумінням) військовий злочинець-психопат. От скажіть, будь-ласка, багато хто захоче таке прийняти? Отож бо…

Але що робити? – Чекати, коли сувора дійсність спростує, «обнулить» аргументи роспропаганди: той самий курс рубля до долара, а разом з ним і ціни на всі продукти, товари і послуги звучить за неї куди переконливіше. І щоб не намагалися придумати, вигадати пропагандисти, але сувора реальність «холодильника» витвережує навіть найбільш промиті мізки. Принаймні, до того часу, доки холодильник порожній, а зважаючи на той економічний колапс, що насувається на рф та білорусь і його руйнівні наслідки, то «холодильникова» терапія скоро принесе відчутні плоди.

От лише дивлячись на всі військові злочини, що скоїла рф за останні дні, чи буде цікавити нас їхнє прозріння? Тут треба вирішувати кожному.

З любов’ю, редакція сайту