Смажені куріпки

Таку вже вдачу має барон Мюнхаузен, що ніколи не зупиняється на досягнутому. Тому після блискучих ловів на качок я вдосконалив свій спосіб полювання. Тим паче, що невдовзі для цього випала пречудова нагода.

На одній заплаві я наполохав зграю куріпок. Вони випорснули урозсип просто в мене з-під ніг. Одна, дві, три… сім! Як на лихо, в мене геть скінчився дріб. Невже доведеться вертати ні з чим? Та нізащо!

Дріб у мене закінчився, але ж не моя славнозвісна кмітливість! Отож я зарядив рушницю першим-ліпшим, що трапилося під руку. А першим-ліпшим виявився шомпол – залізний прут, яким чистять рушницю.

Прицілився – і стрель! Шомпол прошив усіх куріпок – семеро пташин нанизалися на нього, як на рожен. Повільно знижуючись, куріпки зробили коло пошани в повітрі й рівнесеньким рядочком обважніло гепнулись мені під ноги. Я тоді зручно улаштувався й смачно попоїв смажених куріпок. Як, смажених, спитаєте ви? Та дуже просто! Шомпол від пострілу геть розжарився, і куріпки враз підсмажилися до апетитної шкоринки.

До речі, ви теж, панове, можете підстрелити якусь куріпчину шомполом. Повірте, це найнадійніший спосіб полювання – даю слово найчеснішої людини у світі!