Пригоди детектива Носика

Остання пригода детектива Носика

Амвросій Носик – детектив, а Куба – його пес і найкращий друг. Пан Носик гадає, що насолоджуватиметься на пенсії спокоєм, читаючи ранкові газети і пораючись у садку, але раптом у Містечку стається дивна крадіжка. Викрити злодія – справа не з легких, але Носик і Куба труднощів не бояться…

ЗМІСТ

 1. Амвросій Носик, Куба і Чорна Борода
 2. Таємнича крадіжка
 3. Пан Носик береться до справи
 4. Історія музичної скриньки
 5. Тверда кістка
 6. Пан Носик поводиться дивно
 7. Куба в небезпеці
 8. Хто такий Чорна Борода?
 9. Куба не вірить власним вухам
 10. Скарб

Як детектив Носик здивував Нові Липки

Славетний детектив Носик знову береться до справи і викриває дуже спритних злочинців. І в цьому йому, як завжди, допомагає вірний друг Куба, який понад усе любить розгадувати хитрі загадки зі своїм господарем.

Хто такий Невловима Рука і кому знадобилося пограбувати касу Шахового клубу та музей у Нових Липках? Про все це ви довідаєтеся, з книжки польського письменника Мар’яна Орлоня про детектива Носика.

ЗМІСТ

 1. Замах на Ляпку
 2. Спроба пограбування
 3. Гра скінчилася!
 4. Крадіжка
 5. Пошуки Невловимої Руки
 6. Сумний кінець Невловимої Руки

Детектив Носик і викрадачі

Куба – чотирилапий улюбленець детектива Амвросія Носика – стає місцевою знаменитістю і навіть не здогадується, чим це може обернутися. Детектив отримує загадкового листа, і поки йде на призначену зустріч, пес зникає… Чи вдасться Амвросію розшукати улюбленого друга і чи справді орфографічні помилки можуть допомогти в розслідуванні – читайте в другій книзі про детектива Носика та його вірного Кубу.

ЗМІСТ