Найкращі історії для хлопчиків

П’ять коротких переказів відомих творів для малечі, що будуть цікаві і батькам.

ЗМІСТ

1) Легенда про Робіна Гуда

Оповідки про Робіна Гуда та його пригоди вперше з’явилися в середні віки. Тоді їх іще не записували, а передавали з уст у вуста, проте за останні шістсот років цей персонаж надихнув на створення багатьох книжок. А ще про нього зняли безліч фільмів і телесеріалів.

Тема про відважного молодого бунтаря, який бореться з багатіями, аби допомагати злидарям, ніколи не втратить значущості.

2) Мандри Гуллівера – Джонатан Свіфт (1667-1745)

Джонатан Свіфт народився в ірландському місті Дублін. Батько хлопця помер ще до його народження, тож малого Джонатана виховувала мати. Окрім повістей та віршів Свіфт написав десятки есе та політичних памфлетів, часто критикуючи поведінку людей у суспільстві. «Мандри Гуллівера» стали його найвідомішим твором. Книга побачила світ у 1726 році й одразу здобула шалену популярність.

3) Місячна Затока – Джон Мід Фолкнер (1858-1932)

Джон Мід Фолкнер народився у Вілтширі, що в Англії. Закінчивши університет, він став учителем, потім – приватним репетитором, а згодом – бізнесменом.

«Місячна Затока» – захоплива оповідь про контрабанду та пригоди. Письменник розташував село Місячна Затока в Дорсеті, що на південному узбережжі Англії. У творі йдеться про Англію XIX століття, коли південне узбережжя країни охопив рух контрабанди. Щоб не платити податків, дехто приховував товари, привезені з заморських країв. Урядовці, так звані магістрати, робили все можливе, щоби спинити контрабандистів, навіть якщо доводилося вбивати порушників.

4) Навколо світу за 80 днів – Жуль Верн (1828-1905)

Жуль Верн – французький письменник, який обожнював науку та подорожі. Він поєднав ці захоплення, коли почав писати пригодницькі романи.

Його перша книга – «П’ять тижнів на повітряній кулі» – побачила світ у 1863 році. Ще через десять років він написав «Навколо світу за вісімдесят днів». Іншими знаними його романами є «Двадцять тисяч льє під водою» та «Діти капітана Ґранта».

5) Робінзон Крузо – Даніель Дефо (1659-1731)

Даніель Дефо був англійським письменником, журналістом, а ще шпигуном. За своє життя він написав сотню книжок на найрізноманітніші сюжети. Дефо народився в Лондоні і в юному віці став свідком найдраматичніших історичних подій – Великої чуми та Великої лондонської пожежі. «Робінзон Крузо», роман, за яким він найбільш знаний, побачив світ у 1719 році. Він заснований на реальних пригодах Александра Селкірка.